Oczyszczanie woskiem i jajem

Ludowe terapie na współczesne dolegliwości

  • ISBN: 978-83-7377-939-6;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 152;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: II-dodruk;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
20
0

Zachowaj zdrowie dzięki praktycznym radom szeptuchy i medycynie ludowej – wypróbuj oczyszczanie woskiem i jajem

Coraz częściej przekonujemy się do naturalnych technik uzdrawiających stosowanych przez nasze babcie i prababcie. Dawniej lekarstwa nie były tak dostępne jak teraz. Dlatego nasi przodkowie leczyli się z różnych dolegliwości korzystając z medycyny ludowej, terapii naturalnych i mądrości szeptuch. Istniały również przekonania, że za daną chorobę mogą odpowiadać także nieznane moce i duchy, które atakują nasze ciało fizyczne, astralne i mentalne. Jak się przed tym uchronić, a jednocześnie zadbać o zdrowie i dobrą energię swojego organizmu, podpowie Ci Kamila Ryszkowska. Jest ona szeptuchą, naturalną terapeutką, specjalistką od medycyny ludowej i ezoteryki. W tej książce przedstawia oczyszczanie woskiem i jajem, jako jedną z terapii medycyny naturalnej, która pomoże ci zneutralizować obce energie znajdujące się w twoim ciele.

Oczyszczanie woskiem i jajem przy wszelkich chorobach ciała, duszy i umysłu

Jeśli dopadają cię częste infekcje, cierpisz na uciążliwe dolegliwości, podejrzewasz, że ktoś rzucił na ciebie urok bądź nęka czarami, to idealnie trafiłeś. Ta prosta i praktyczna książka na temat oczyszczania jajem i uzdrawiania woskiem, pomoże również tobie. Bez wątpienia, dzięki informacjom zawartym w tej książce uwolnisz się w końcu od swoich problemów i toksycznych energii. Z łatwością przywrócisz zdrowie, równowagę i spokój. Podane przez Autorkę techniki uzdrawiające i terapie naturalne, były skutecznie wykorzystywane od wieków i sprawdzają się po dziś dzień. Oczyszczanie woskiem i jajem jest kompletnym systemem uzdrawiania stosowanym przy wszelkich chorobach ciała, duszy i umysłu.

Zaufaj mocy ezoteryki i medycyny naturalnej – wykonaj skuteczne rytuały na uzdrowienie

Kamila Ryszkowska, ezoteryczka, w niezwykle praktyczny sposób przedstawia, jak możesz się sam nauczyć tych ludowych terapii i wykorzystać je w uzdrawianiu. Za pomocą wielu zdjęć obrazuje, w jaki sposób dany rytuał powinien wyglądać i jak się do niego przygotować. Rytuał oczyszczania jajem zdejmuje klątwy, złe uroki oraz przerywa pasmo niepowodzeń i pozwala pozbyć się dręczących dolegliwości. Natomiast oczyszczanie woskiem pomaga uwolnić się od wszystkich złych emocji. Pozwala wyzbyć się nałogów, podświadomych lęków i dodatkowo wzmacnia psychikę oraz harmonizuje ciało energetyczne.

Dzięki poradom szeptuchy i medycynie ludowej:

– zadbasz o zdrowie ciała i ducha,
– uleczysz częste infekcje i uciążliwe dolegliwości,
– bez trudu poradzisz sobie z kimś, kto rzucił na ciebie urok, bądź nęka czarami,
– uwolnisz się od problemów, przywracając zdrowie, równowagę i spokój,
– samodzielnie przetestujesz skuteczne techniki uzdrawiające i rytuały na uzdrowienie,
– zastosujesz terapie naturalne – oczyszczanie jajem i woskiem, jako skuteczne metody medycyny naturalnej, które były wykorzystywane od wieków i dlatego sprawdzają się po dziś dzień,
– przekonasz się, że oczyszczania jajem zdejmuje klątwy, złe uroki oraz przerywa pasmo niepowodzeń i pozwala pozbyć się dręczących Cię dolegliwości,
– utwierdzisz się w przekonaniu, że oczyszczanie woskiem pomaga uwolnić się od wszystkich złych emocji, nałogów, podświadomych lęków i dodatkowo wzmacnia psychikę i harmonizuje ciało energetyczne.

Wykorzystaj do uzdrowienia ciała i ducha mądrość szeptuch i medycynę ludową

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ