Skuteczne sposoby ochrony przed wampirami energetycznymi oraz atakami psychicznymi

Prawidłowe stawianie granic oraz budowanie zdrowych relacji

 • ISBN: 978-83-8301-048-9 ;
 • Cena katalogowa: 59.50 zł;
 • Ilość stron: 272;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2022;
 • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Wampir-drapieżnik, a może ofiara? Poznaj wszystkie cechy i rodzaje wampirów energetycznych, aby móc skutecznie się przed nimi bronić

Kiedy myślimy o wampirach energetycznych, taki obraz najczęściej przychodzi nam do głowy: bezwzględny oszust, który bezdusznie wysysa swoje ofiary, zanim je porzuci. Do tej kategorii należą wampiry energetyczne-drapieżniki. Ale czy masz świadomość tego, że są także inne rodzaje wampirów energetycznych? Możesz spotkać na swojej drodze wampira w typie ofiary lub wampira sytuacyjnego, którym – co gorsza – sam możesz się stać! Poznaj wszystkie cechy i rodzaje wampirów energetycznych, aby móc skutecznie się przed nimi bronić!

Czy jesteś narażony na atak wampira energetycznego?

Zdaniem autorki najbardziej narażone na atak wampira energetycznego są osoby wysoce wrażliwe i empatyczne. Ale nie tylko! Jak sprawdzić, czy jesteś jedną z takich osób? Odpowiedz na tych kilka prostych pytań i zastanów się nad nimi. Czy mam problem z wyznaczeniem swoich granic? Myślę o sobie jako o osobie uległej, która ma duże trudności z tym, aby komuś odmówić? Mam świadomość, że niektórzy ludzie z mojego otoczenia stale mnie wykorzystują? Mam wrażenie, że zbyt intensywnie przeżywam emocje innych ludzi? Jeśli te zdania cię definiują, sięgnij po tę książkę. Może ona stać się twoją motywacją. I drogowskazem, który pozwoli uniknąć niebezpiecznych osób i sytuacji, które mogą pojawić się na twojej drodze.

Jak sprawić, by twoja wrażliwość i silna intuicja stały się twoimi atutami

Autorka, która jest uznaną ekspertką w dziedzinie uzdrawiania energii i oczyszczania energetycznego, omówi w tym poradniku wszystkie wyzwania, z jakimi być może musisz się mierzyć, posiadając wrażliwy układ nerwowy i silną intuicję. A to łatwo może cię przytłoczyć. Nauczysz się, jak zarządzać swoimi emocjami w sposób, który cię wzmocni, tak byś nie tłumił uczuć. Sprawisz, że nie będą cię one zalewały w niekontrolowany sposób. Po wprowadzeniu w życie rad autorki emocje będą cię wzmacniały. Dzięki tej książce poznasz podstawy oczyszczania energetycznego z różnych energii, które każdego dnia pochłaniasz od innych osób. Dowiesz się też, jak zastąpić swoją utraconą energię. Odkryjesz również łatwe i skuteczne metody ochrony siebie przez tworzenie silnej bariery energetycznej pomiędzy tobą i światem. To także umocni twój duchowy i osobisty rozwój.

Wampir energetyczny – skuteczne metody, jak się przed nim bronić w życiu codziennym

Sednem tego poradnika jest wampiryzm energetyczny. Lisa Campion pokaże ci, jak „tańczyć” z tymi ludźmi, którzy cię najbardziej wysysają – wampirami energetycznymi. Wszyscy mamy w życiu takich trudnych ludzi i potrzebujemy skutecznych strategii, by rozpoznać cechy i uporać się z trzema typami wampirów energetycznych. Rozdziały tego poradnika dostarczą ci konkretnych środków, dzięki którym obronisz swoją przestrzeń przed różnymi rodzajami „najeźdźców”. Dowiesz się na przykład, jak wykorzystać gniew i urazę jako dwa silne sygnały mówiące o tym, że musisz wyznaczyć granicę. A także sprawdzić, by silne emocje stały się twoją motywacją do zmian w rozwoju osobistym i duchowym. Autorka bada również sposoby na ekstremalne postawienie granic w najtrudniejszych życiowych sytuacjach.

Jak nie dać się wykorzystywać, będąc w związku z wampirem energetycznym?

Co zrobić, kiedy podejrzewasz, że jesteś w związku z typowym wampirem energetycznym lub sam nim jesteś? I tu autorka ma dla ciebie szereg sprawdzonych strategii. Dowiesz się, jak radzić sobie w relacjach miłosnych, nie zatracając się w nich całkowicie, i jak zarządzać granicami energetycznymi w związkach seksualnych. Autorka wyjaśnia również w tej książce, co się dzieje, że osoba empatyczna jest tak wyssana z energii, że sama staje się wampirem energetycznym. Możesz tego uniknąć. Skuteczne sposoby na to, jak radzić sobie z wampirami energetycznymi, są na wyciągnięcie ręki!

Ta książka dostarczy ci interesujących informacji o:

 • rodzajach i cechach wampirów energetycznych;
 • tym, jak rozpoznać wampiry energetyczne i się przed nimi bronić;
 • praktycznych sposobach ochrony czasu, energii i pieniędzy przed wampirami energetycznymi;
 • tym, jak radzić sobie z atakiem psychicznym;
 • sposobach na to, co zrobić, jeśli sam jesteś wampirem energetycznym;
 • umiejętnościach zarządzania energią, aby utrzymać moc, własne granice i budować zdrowe relacje.

Praktyczne umiejętności, których potrzebujesz, aby chronić swoją energię

 

Patroni:

 • Psychotronika
 • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ