Wampiry wśród nas

Ukryta prawda

Tytuł oryginału: Vampires: The Occult Truth
  • ISBN: 978-83-7377-504-6;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
1

Czy wampiry istnieją naprawdę?

„Oto na ziemi istoty żyją, które wampirami zwą”, to słowa dr. Van Helsinga, jednego z największych literackich pogromców wampirów i bohatera kultowej powieści pt. „Drakula”. Bram Stoker napisał świetną, mrożącą krew w żyłach książkę. Jednak Drakula jest fikcją, tak samo jak powieść o nim. Nawet jeśli Vlad istniał naprawdę, nie ma żadnych dowodów na to, że był wampirem, czyli nieumarłym. Istnieją jednak prawdziwe wampiry, które często nie wyglądają tak, jak ludzie je sobie wyobrażają. Mijają nas każdego dnia i są tak samo niebezpieczne jak Drakula. Na czym polega ich fenomen? Jak to możliwe, że od stuleci cieszą się niesłabnącą popularnością? Czym intrygują ludzkość i jakim cudem już setki lat temu były obecne w kulturach, które praktycznie nie miały ze sobą nic wspólnego i nie mogły się kontaktować? A przede wszystkim – czym jest wampiryzm i czy wampiry naprawdę istnieją? Kim jest wampir emocjonalny i energetyczny?

Dowody na istnienie wampirów

Przez lata wizja wampirów została znacząco przekłamana, udział w tym mieli zarówno pisarze, jak i filmowcy. Wizerunek groźnego i niebezpiecznego krwiopijcy zastąpiony został przystojnym amantem o ponadprzeciętnej urodzie i mocy. Na szczęście znalazł się ktoś, kto porządkuje naszą wiedzę, pokazuje czyste fakty, a także pozwoli spojrzeć na wampiry z ich własnej perspektywy. Tą osobą jest Konstantinos, neopoganin, który od ponad piętnastu lat zagłębia sekrety okultyzmu. Swoje spostrzeżenia i wnioski zebrał w tej niezwykłej książce „Wampiry wśród nas. Ukryta prawda”. Gdy rozpoczynał swoje poszukiwania, nawet nie podejrzewał, że nawiąże z nimi bezpośredni kontakt.

Ochrona przed wampirem energetycznym w zasięgu ręki

Ta łamiąca stereotypy książka pozwoli Ci odróżnić prawdę od fikcji. Autor rozpoczyna od rozprawienia się z legendami o wampirach, ich wizerunkiem w folklorze czy profilami najpopularniejszych przedstawicieli tego gatunku: Vlad Drakula, Elżbieta Batory (znana jako Krwawa Hrabina) czy walczący u boku Joanny d’Arc Gilles De Rais. Dowiesz się, jak naprawdę wyglądają wampiry i jakimi dysponują mocami. Poznasz cztery podstawowe wampirze typy, a także sposoby na sprawdzenie, czy nie stałeś się ofiarą ich ataku. Autor opisuje zarówno wampiry energetyczne oraz widmowe, jak i klasycznych krwiopijców. Ponadto podaje sprawdzone sposoby na zapewnienie sobie i swoim bliskim niezawodnej ochrony przed ich wpływem. Dzięki tej książce nauczysz się również jak rozpoznać wampira energetycznego, którego obecność jest coraz bardziej popularna.

To nie kolejna książka o wampirach, która pokazuje wyidealizowany i ugładzony obraz tych stworów. „Wampiry wśród nas” to wszystko co chcesz wiedzieć o wampirach, to również opowieść osoby, która stanęła z wampirem oko w oko i wyszła z tego pojedynku cało.

Wampiry są wśród nas – zapewnij ochronę sobie i swojej rodzinie.

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ