Na krawędzi śmierci

Podróż, która odmieni Twoje życie

  • ISBN: 978-83-7377-736-1;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 220;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Monika Muszyńska
0
1

Doświadczenie bliskie śmierci NDE – doświadczenie dla Twojej duchowości

Kiedy Bóg chce ci przekazać informację, że zmierzasz w złym kierunku, wybiera różne sposoby, abyś ją usłyszał. Wysyła sygnały, w postaci zdarzeń lub osób, które mają wpłynąć na ciebie i na twoją duchowość. Mogą one wydawać się niepozorne, np. gdy uniknąłeś wypadku czy bolesnej choroby. Zdarzenia te mają być dla ciebie szansą na przemyślenie dotychczasowego życia i wprowadzenie zmian. Jeśli nadal nie dostrzegłeś tych subtelnych sygnałów i ciągle tkwisz w niewygodnej sytuacji, z pewnością otrzymasz wiadomość, której nie przegapisz. Co to jest NDE – doświadczenie bliskie śmierci? Co możesz usłyszeć od stwórcy? Jakie pytania ty chciałbyś zadać Bogu? Poznaj siłę modlitwy, wykorzystaj oczyszczającą energię jogi kundalini i uzdrawiającą moc medytacji. Dzięki tej jedynej w swoim rodzaju publikacji wyruszysz w duchową podróż i diametralnie odmienisz swoją podświadomość.

Czy doświadczenie bliskie śmierci – NDE – naprawdę zmienia życie?

Autorka, spełniała wszystkie zdawałoby się marzenia współczesnego człowieka. Ta odnosząca sukcesy bizneswoman miała świetną pracę i wygodne życie. Ciągle jednak czuła niewytłumaczalną pustkę i tęsknotę. Bóg przekazywał jej subtelne znaki, na przykład, gdy uniknęła śmierci w zamachu w londyńskim metrze lub tuż przed operacją serca. Jednak dopiero śmierć kliniczna i powrót do życia uświadomiły jej, że żyła wyłącznie iluzją idealnego życia. W trakcie długotrwałego powrotu do zdrowia zaczęła zgłębiać znaczenia wizji, których doznała będąc w stanie śpiączki oraz odkrywać wartość i znaczenie duchowości.

Zostać czy wrócić? Oto jest pytanie!

Odpowiedź na powyższe pytanie i decyzja należą wyłącznie do ciebie! Powrót do ziemskiego życia jest o tyle trudny, że musisz zmierzyć i rozprawić się z dotychczasowym życiem. Wyrusz w tę duchową podróż z Autorką tej pełnej ciepła i nadziei książki. Odwiedzając Indie, Włochy czy Bhutan wyrwiesz się z sideł stresu i zrozumiesz, że nawet najtrudniejsze doświadczenia wnoszą w twoje życie cenne błogosławieństwa. A gotowy zestaw technik, medytacji czy modlitw, zawarty w publikacji ułatwi rozwój duchowy i przeprogramowanie podświadomości.

Duchowa podróż

W końcu zrozumiesz, że to co przyswajasz ze świata zewnętrznego wpływa na stan twojego umysłu. Dlatego dbając o odpowiednie odżywianie i odpoczynek dbasz o swoją fizyczną formę czyli ciało. A praktykując jogę kundalini oczyścisz je z negatywnych wibracji i blokad. Zrozumiesz jak projekcje twojego mózgu kształtują twoją rzeczywistość. Otaczając się ludźmi,w towarzystwie których czujesz się dobrze, i praktykując afirmacje i modlitwy dostarczasz pokarmu dla ducha. Medytacja i skandowanie mantr równie skutecznie wpłyną na podświadomość, zmieniając twoje podejście do siebie, ludzi i świata. Ta wyjątkowa książka pozwoli ci odbyć fascynującą podróż i odkryć prawdziwy cel i sens istnienia, rozbudzisz też swoją duchowość i staniesz się wolny od pułapek twojego umysłu.

Wyrusz w duchową podróż ku wewnętrznej transformacji!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ