Dawne i nowe praktyki duchowe. Energetyczne sposoby na współczesne wyzwania
  • ISBN: 978-83-7377-880-1;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 288;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Rozpocznij swoją duchową podróż z tą książką

Większość historii ma początek, środek i zakończenie, jednak duchowa podróż ma jedynie początek, ponieważ odkrywanie siebie i uczenie się nigdy się nie kończy. Wszystko zaczyna się od pragnienia, by wiedzieć więcej, by badać i podróżować w nieznane. Dla Ciebie pierwszym krokiem duchowej podróży może być przeczytanie tej książki.

Po co Ci duchowość?

Twój umysł potrzebuje odżywienia tak samo jak ciało i dusza. We współczesnym świecie uczy się nas, by po prostu coś zrobić i nigdy się nie poddawać. Wiedziemy bardziej pracowite, napędzane fast foodem, pozbawione snu życie otoczone światłami, energiami, częstotliwościami i stresorami, których jako gatunek nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy.
Ta książka sprawi, że wyjdziesz z zamknięcia murów zbudowanych przez społeczeństwo, zweryfikujesz nauki Twoich rodziców i wszystko to, w co wierzysz i co myślisz o świecie. Odkryjesz wiele dróg do swojej duszy. Niektóre Cię rozśmieszą, inne doprowadzą do łez. Z niektórych zrezygnujesz, innymi będziesz szedł do końca życia. Ważne jest to, byś zrobił pierwszy krok.

Zmień myślenie!

Autorka jest znaną przewodniczką duchową. W poszukiwaniu drogi do rozwoju duchowego podróżowała po świecie, spotykając joginów, guru i różnego rodzaju przywódców religijnych, uzdrowicieli, szamanów. Teraz dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i opisuje wiele możliwości, które możesz wybrać. Podkreśla, że to, co myślimy, robimy, mówimy, jemy, w co wierzymy, czego się podejmujemy, odzwierciedla to, jak przeżywamy całe nasze życie. Holistyczne podejście do ciała, umysłu i duszy nie tylko może poprawić Twoje zdrowie i samopoczucie, ale może być również korzystne dla Twoich związków. Uczyni Cię bardziej cierpliwym, pełnym zrozumienia i kochającym, a także pomoże stać się bardziej przebudzonym, czego skutkiem będzie więcej otaczającej Cię miłości, energii i obfitości.

Wszystkie odpowiedzi masz w sobie

Wystarczy, że wsłuchasz się w głos swojej intuicji i instynktów oraz zaczniesz zważać na te chwile, gdy po prostu wiesz, że dusza przemawia do Ciebie z płaszczyzny astralnej. Zrozumiesz, że poznasz wszystkie odpowiedzi, o ile nigdy nie przestaniesz zadawać pytań. Wykorzystasz wszystkie dostępne wskazówki udzielone przez Autorkę, by stać się osobą, którą miałeś być w tym punkcie podróży. Twoje duchowe poszukiwanie nie musi nawet wychodzić poza pokój, w którym przebywasz, jeśli tego chcesz.

Szukaj tego, co dla Ciebie najlepsze

Myślisz, że uzdrawianie kryształami jest fantastyczne, ale jeszcze nie jesteś zafascynowany jogą? Chcesz być uzdrowicielem, joginem, marzycielem, obserwatorem gwiazd, użytkownikiem kryształów, nauczycielem, medium, tarocistą? Wolałbyś pracować nad kontaktowaniem się z duchowymi przewodnikami niż nad urządzeniem mieszkania zgodnie z zasadami Feng Shui? Nie martw się. To książka o robieniu tego, co jest dla Ciebie ważne w danej chwili.
Nauczysz się różnych sposobów na słuchanie swojej duszy, karmienie ciała i umysłu oraz łączenie się z ukrytymi prawdami wszechświata. Odkurzysz wspomnienia, które kryły się w podświadomości, i które mają klucz do Twojego życiowego celu. Poznasz wskazówki, jak włączyć współczesną duchowość do codziennego życia, wykorzystując ciało, umysł i duszę.

Nowe oblicze duchowości.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ