Dawne i nowe praktyki duchowe

Energetyczne sposoby na współczesne wyzwania

  • ISBN: 978-83-7377-880-1;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 288;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
NW-Magdalena Kuźmiuk
0
1

Rozpocznij swoją duchową podróż z tą książką

Większość historii ma początek, środek i zakończenie, jednak duchowa podróż ma jedynie początek, ponieważ odkrywanie siebie i uczenie się nigdy się nie kończy. Wszystko zaczyna się od pragnienia, by wiedzieć więcej, by badać i podróżować w nieznane. Dla Ciebie pierwszym krokiem duchowej podróży może być przeczytanie tej książki i poznanie, czym są praktyki duchowe.

Po co Ci duchowość i praktyki duchowe?

Twój umysł potrzebuje odżywienia tak samo jak ciało i dusza. We współczesnym świecie uczy się nas, by po prostu coś zrobić i nigdy się nie poddawać. Wiedziemy bardziej pracowite, napędzane fast foodem, pozbawione snu życie otoczone światłami, energiami, częstotliwościami i stresorami. Jako gatunek nigdy wcześniej tego nie doświadczyliśmy. Ta książka sprawi, że wyjdziesz z zamknięcia murów zbudowanych przez społeczeństwo, zweryfikujesz myślenie o świecie, nauki rodziców i wszystko to, w co wierzysz. Odkryjesz wiele dróg do swojej duszy i szczęścia. Niektóre Cię rozśmieszą, inne doprowadzą do łez. Z niektórych zrezygnujesz, innymi będziesz szedł do końca życia. Ważne jest to, byś zrobił pierwszy krok.

Zmień myślenie!

Autorka jest znaną przewodniczką duchową. W poszukiwaniu drogi do rozwoju duchowego podróżowała po świecie, spotykając joginów, guru i różnego rodzaju przywódców religijnych, uzdrowicieli, szamanów. Teraz dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i opisuje wiele możliwości dotyczących tego, jak rozwinąć swoją duchowość. Podkreśla, że to, co myślimy, robimy, mówimy, jemy, w co wierzymy, czego się podejmujemy, odzwierciedla to, jak przeżywamy całe nasze życie. Holistyczne podejście do ciała, umysłu i duszy nie tylko może poprawić Twoje zdrowie i samopoczucie, ale może być również korzystne dla Twoich związków. Uczyni Cię bardziej cierpliwym, pełnym miłości, zrozumienia i kochającym. Pomoże Ci stać się bardziej przebudzonym, a efektem będzie więcej otaczającej Cię miłości, szczęścia, energii i obfitości.

Wszystkie odpowiedzi masz w sobie

Wystarczy, że wsłuchasz się w głos swojej intuicji i instynktów oraz zaczniesz zważać na te chwile, gdy po prostu wiesz, że dusza przemawia do Ciebie z płaszczyzny astralnej. Zrozumiesz, że poznasz wszystkie odpowiedzi, o ile nigdy nie przestaniesz zadawać pytań. Wykorzystasz wszystkie dostępne wskazówki dotyczące praktyk duchowych, których udzieli Ci Autorkę, byś stał się osobą, którą miałeś być w tym punkcie podróży. Twój rozwój duchowy w jasny sposób łączy się z rozwojem osobistym. Twoje duchowe poszukiwanie nie musi nawet wychodzić poza pokój, w którym przebywasz, jeśli tego chcesz.

Praktyki duchowe – znajdź te, które będą dla Ciebie najlepsze

Myślisz, że uzdrawianie kryształami jest fantastyczne? Z pewnością! Chcesz być uzdrowicielem, joginem, marzycielem, obserwatorem gwiazd, używać kryształów, nauczycielem, medium, tarocistą? Wolałbyś pracować nad kontaktowaniem się z duchowymi przewodnikami niż nad urządzeniem mieszkania zgodnie z zasadami feng shui? Nie martw się. To książka o robieniu tego, co jest dla Ciebie ważne w danej chwili. Pozwoli Ci ona rozwinąć swoją duchowość, co przełoży się na Twój osobisty rozwój.

Nauczysz się różnych sposobów na słuchanie swojej duszy, karmienie ciała i umysłu. A także na łączenie się z ukrytymi prawdami wszechświata. Odkurzysz wspomnienia, które kryły się w podświadomości. W związku z tym, mają one klucz do Twojego życiowego celu. Poznasz wskazówki dotyczące najpopularniejszych i najskuteczniejszych praktyk duchowych. Dowiesz się, jak włączyć współczesną duchowość do codziennego życia, wykorzystując intuicję, ciało, umysł i duszę.

Nowe oblicze duchowości

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ