Malując przyszłość

Od tragedii do szczęścia

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-531-2;
 • Cena katalogowa: 24.40 zł;
 • Ilość stron: 124;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2012;
 • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Mariusz Golak
0
1

Pozytywne myślenie może zmienić życie!

Życie potrafi zaskakiwać – czasami bardzo negatywnie, a niekiedy niezwykle sympatycznie. Przekonał się o tym dobitnie Jonathan Langley, który w wyniku nieuleczalnej choroby stracił wzrok. Z odnoszącego sukcesy malarza i człowieka, roztaczającego wokół siebie moc pozytywnego myślenia, przeistoczył się w samotnika żyjącego w czterech ścianach mieszkania, które od tego momentu stało się jego osobistym więzieniem. W duszy artysty zagościło wyłącznie zgorzknienie i niechęć do całego świata. Ale wtedy w mrocznym tunelu pojawił się promyk światła, obudziła się siła pozytywnego myślenia oraz przekonanie, że on sam może uzdrowić swoje życie.

Potęga podświadomości

Jonathan poznaje swoją nad wiek rozwiniętą, z pozytywnym nastawieniem jedenastoletnią sąsiadkę, Lupe. Pomiędzy tą dwójką nawiązuje się niespodziewana przyjaźń. Radosna obecność dziewczynki rozbija skorupę skrywającą niewidomego artystę, ujawniając delikatnego mężczyznę, którego spotkała tragedia. Lupe ukazuje mu jak pozytywnie myśleć i na nowo pokochać samego siebie. Otwiera przed nim nowe perspektywy, które roztaczają moc uprzejmości, współczucia i miłości.

Pozytywne myślenie drogą do sukcesu

Ta, oparta na ponadczasowych naukach Hay Louise, powieść pomoże Ci zrozumieć jaki terapeutyczny wpływ wywierają pozytywne myśli. Nauczy Cię ona również kierować się głosem serca i czerpać radość z każdej przeżytej chwili.

Doświadczenia autorek w trosce o dobro innych

Ten wyjątkowy poradnik pozytywnego myślenia czerpie z bogatego doświadczenia jej autorek. Louise Hay to popularna mówczyni i autorka licznych międzynarodowych bestsellerów, której publikacje rozeszły się na całym świecie w ponad 50 milionach egzemplarzy. Pisze książki nie tylko o miłości, ale o rozwoju duchowym oraz jak myśleć pozytywnie. Od ponad 30 lat pomaga ludziom z całego świata odkrywać i wykorzystywać moc pozytywnego myślenia i swój pełen potencjał do rozwoju osobistego i samouzdrawiania. Lynn Lauber opublikowała trzy własne książki, a także współpracowała z wieloma innymi autorami. Jej eseje ukazały się w The New York Times.

Teraz obie Autorki połączyły swoje siły, by ukazać Ci czym jest sztuka pozytywnego myślenia!

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  ZAPISZ SIĘ