Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia

Poznaj prawdę zapisana w Kronikach Akaszy

  • ISBN: 978-83-8272-350-2;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 272;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Mariusz Warda
Irena Kloskowska
0
0

Dzięki Kronikom Akaszy zdobędziesz wiedzę o ostatnim wcieleniu swojej duszy i reinkarnacji

Wiele religii zakłada, że dusza jest wieczna. Nie bez powodu w tym kontekście mówi się o życiu po życiu, ewentualnie – w zależności od przyjętej doktryny – o życiu po śmierci. Koncepcja reinkarnacji, czyli wędrówki dusz poprzez różne wcielenia, budzi zainteresowanie ludzi od tysięcy lat. Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, co dzieje się z duszą po śmierci ciała? Okazuje się, że istnieje niezwykłe narzędzie, które umożliwi ci wgląd w poprzednie wcielenia i życie po śmierci. To Kroniki Akaszy – kosmiczne archiwum umieszczone w przestrzeni energetycznej świadomości. Zawiera ono zapis wszystkich przeszłych, teraźniejszych i przyszłych doświadczeń. Dzięki tej książce nawiążesz bezpośredni kontakt z uniwersalną świadomością i nauczysz się odczytywać swoje Kroniki Akaszy. Dowiesz się, jaki wiek ma twoja dusza oraz uzyskasz odpowiedź dotyczącą poprzednich wcieleń. Wkraczając w świat ezoteryki, wzmocnisz swój rozwój duchowy i osobisty. Poza tym będziesz wiedział, jak kierować swoim życiem, by osiągnąć pełnię szczęścia.

Ciekawi cię, jakie było ostatnie wcielenie twojej duszy? Możesz je poznać!

Niegdyś dostęp do Kronik Akaszy mieli wyłącznie prorocy, święci albo mistycy – osoby obcujące z ezoteryką i tym samym znajdujące się na wyższym etapie rozwoju duchowego. Dziś i ty możesz z nich skorzystać. Kroniki Akaszy odnotowują wędrówki dusz, odkrywają sekrety życia po życiu i sięgają najgłębszych pokładów ludzkiej duchowości. Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie, jakie było ostatnie wcielenie twojej duszy, na pewno ją tam znajdziesz. Autorka, pracując z nimi, odkryła prostą strategię, umożliwiającą dostrojenie ciała i umysłu do wibracji duszy. Czterostopniowy protokół, na który składają się świadomość, akceptacja, docenienie i odpowiednie działanie, umożliwi każdemu transformację w osobę taką, jaką naprawdę jest. Do odczytania Kronik Akaszy i świadomego korzystania z ich duchowych zasobów koniecznych jest również pięć filarów świadomości (inkarnacja, władza, dyscyplina, odpowiedzialność, zaangażowanie) oraz filar centralny (łaska). Tworzą one strukturę potrzebną do uruchomienia tego procesu. Autorka przybliża zasady ich funkcjonowania i praktycznego wykorzystania do samodoskonalenia i rozwoju duchowego.

Obudź swoją duchowość, by twój rozwój osobisty zyskał nowy impuls

Wędrówka dusz (reinkarnacja) ma głęboki sens. Jej zadaniem jest samodoskonalenie w dążeniu do osiągnięcia prawdziwego szczęścia. Napędzają je kolejne doświadczenia zbierane w trakcie tej niezwykłej podróży. Tak samo życie po życiu (lub – jak kto woli – życie po śmierci) wcale nie oznacza końca egzystencji. W  praktyce daje człowiekowi dostęp do zupełnie nowych wymiarów. Otwarcie się na wyższą świadomość i wiedzę z dziedziny ezoteryki, które będzie możliwe dzięki informacjom i praktykom zawartym w tej książce, stanowić będzie nowy impuls dla rozwoju osobistego i obudzi twoją duchowość. Dzięki temu stworzysz nadzwyczajne relacje ze wszystkimi, których spotkasz na swojej drodze. Nadasz nowy kierunek życiu, rozumiejąc, jakie są twoje prawdziwe cele. Przy okazji uodpornisz się na wszelkie trudności i niepowodzenia. W efekcie wreszcie zaczniesz wieść satysfakcjonujące, pełne szczęścia życie.

Poznaj prawdę o sobie z Kronik Akaszy

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ