Zaklinacz dusz

Przeprowadzanie w Zaświaty

  • ISBN: 978-83-7377-553-4;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,50 x 20,50 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2012;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
NW-Katarzyna Masłowska
0
1

Czy poznałeś już tajemnicę, co czeka nas po ziemskim życiu?

Zagadnienie dotyczące życia po życiu towarzyszy człowiekowi od setek lat. Znane było już dla starożytnych cywilizacji, które głęboko wierzyły, że dusza ludzka dalej żyje w jakimś miejscu podobnym do Raju lub Nieba lub też jest obecna wśród żywych na Ziemi, gdy pozostawiła jakieś niezałatwione sprawy. Na ten i wiele jemu podobnych tematów człowiek uczy się całe życie. Uzyskuje odpowiedzi na pytania i wciąż zadaje sobie nowe. Jedna kwestia towarzyszy każdemu i to wielokrotnie powraca w ciągu życia: co czeka nas po śmierci?

Polska „zaklinaczka duchów”

Autorka, przedstawia swoje prawdziwe doświadczenia z przeprowadzania dusz na Drugą Stronę. Jest niczym Melinda Gordon z serialu „Zaklinacz dusz”, która pomaga duchom znaleźć rozwiązanie ich niedokończonych ziemskich spraw. Dzięki temu ocaliła przed wiecznym błąkaniem się po Ziemi tysiące dusz, które nie potrafiły lub nie mogły znaleźć drogi powrotnej. Na kartach swojej publikacji ujawnia okoliczności zdarzeń, które naprawdę miały miejsce.

Druga Strona i zbłąkane dusze i duchy

Zbłąkane dusze Izabela Janczarska spotyka w czasie swoich licznych podróży. Przychodzą do niej w trakcie snu, ale też w ciągu dnia. Widzi realne postaci, ich strój, sylwetkę. Rozmawia o nich z ludźmi, którzy mieszkają w domu lub okolicy, gdzie je zobaczyła. Często okazuje się, że poznaje też ich krewnych czy bliskich. Jest przekonana, że dusza człowieka wciąż na nowo się odradza. Pomaga im przejść na Drugą Stronę, by przebywając w Zaświatach zaznały wiecznego spokoju. Daje szansę na ponowne narodzenie, kolejne wcielenie i dalszy rozwój. Przeprowadzaniu towarzyszą rytuały i modlitwy. Przez wiele lat autorce pomagał Tomasz Stefan Gregorczyk, radiesteta, publicysta i badacz zjawisk paranormalnych.

Zrozum i uwolnij się od lęku przed nieznanym

Jeśli boisz się duchów, zjawisk paranormalnych, a także chciałbyś się dowiedzieć, co czeka nas po śmierci, to lektura tej książki powinna być dla Ciebie obowiązkową pozycją. Pomaga zrozumieć, dlaczego ludzie tak często padają ofiarami nawiedzeń duchów. Tak naprawdę zbłąkane dusze poszukują jedynie pomocy w przedostaniu się na Drugą Stronę. Te z nich, które nie odeszły, pozostawiły na Ziemi niedokończone zobowiązania. Starają się je wykonać, nie zdając sobie sprawy, że ich ziemskie możliwości już minęły. Energia, jaka dysponują i ich próby zdziałania czegoś często kończą typowymi „dziwnymi” rzeczami, które trudno wytłumaczyć.

Obecność – czas, byś dowiedział się prawdy

Może i Ty odczuwałeś czyjąś obecność, choć w pobliżu nikogo nie było lub byłeś świadkiem tajemniczych hałasów lub dziwnych zdarzeń? Być może Twoi znajomi również doświadczyli niewytłumaczalnych sytuacji i nie wiedzą, co o nich myśleć? Jeśli tak, to po lekturze tej książki będziesz wiedział do kogo zwrócić się po wsparcie lub jak sam możesz pomóc zbłąkanym duszom. Każda z nich zasługuje na kolejną szansę odrodzenia, poznawania i dalszego rozwoju.

Wszyscy powinniśmy mieć szansę osiągnąć Raj.

ZAPISZ SIĘ