Rozmowy z bliskimi po Drugiej Stronie

Jak utrzymać kontakt z tymi, którzy odeszli

  • ISBN: 978-83-7377-747-7;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
NW-Magdalena Kuźmiuk
0
1

Śmierć nie musi oznaczać końca

Śmierć bliskiej osoby to bolesne doświadczenie, pełne żalu, cierpienia i rozpaczy. Bez względu na to, kogo się straciło i niezależnie od okoliczności odejścia, ból uderza w samo serce. W takiej sytuacji jest rzeczą zrozumiałą, że każdy z nas chciałby wiedzieć, gdzie znajduje się jego ukochana osoba, co się z nią dalej dzieje, czy ma się dobrze. A ogromna tęsknota i ból skłaniają do poszukiwania kontaktu. Chcielibyśmy móc się z nią pożegnać, powiedzieć coś, czego nie zdążyliśmy wyjawić, czy po prostu porozmawiać i poczuć się jakby żyła.

Rozmowy z Drugą Stroną – duchy bliskich Twoim doradcą

Rozmowy z bliskimi po Drugiej Stronie, to próba nawiązania kontaktu z osobami, które nas opuściły. Ponieważ Twoi bliscy troszczą się o Ciebie również po śmierci, dowiesz się jak ich przywoływać i z nimi rozmawiać. Niezmiennie możesz powierzyć im swoje zmartwienia i wszelkie wątpliwości i na pewno otrzymasz znaki oraz odpowiedzi, które do Ciebie wysyłają. Autorka, Alexandra Chauran, znany ekspert i przewodnik w komunikacji z Drugą Stroną, nauczy Cię je odczytywać i wykorzystywać w swoim życiu.

Jak kontaktować się z bliskimi po ich śmierci

Przybliżając niezwykłe techniki przekazywania miłości, pocieszenia i ukojenia, Alexandra Chauran w doskonały sposób pomaga poznać wiele możliwości, które pozwolą Ci na kontakt z bliskimi po ich śmierci. Dzięki opowieściom i prostym ćwiczeniom, książka zapewni Tobie, rodzinie oraz przyjaciołom, poczucie ulgi, że Ci co odeszli, zaznali szczęścia i spokoju. Znajdziesz tu również kurs nauki komunikacji z duchami oraz dowiesz się jak wyglądają seanse spirytystyczne. Ponadto dowiesz jak stać się medium oraz odkryjesz mnóstwo praktycznych wskazówek, które okażą się niezwykle pomocne w relacjach z tymi, których nie ma już na tym świecie. Dzięki pokrzepiającym historiom oraz dokładnym objaśnieniom, oswoisz lęk przed śmiercią. A na końcu Autorka pomoże Ci przyjrzeć się Twoim własnym przekonaniom na temat tego, co dzieje się po śmierci i kto lub co może tam na Ciebie czekać. Twoje przekonania zostaną wyniesione poza barierę tabu, a z tego co nieznane mogą się wyłonić pewność i spokój.

Bliscy nigdy nie odchodzą

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ