Rozmowy z hinduskim mistrzem

Źródło Twojej metamorfozy

  • ISBN: 978-83-7377-628-9;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 312;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Magdalena Kuźmiuk
0
1

Odważ się żyć lepiej!

Współczesny świat otacza nas masą błyskotek, gadżetów i pozornych usprawnień codzienności. Towarzyszy nam nieustanny natłok informacji i związanych z nimi obowiązków. Każdy kolejny dzień przeistacza się w gonitwę, podczas której coraz bardziej zapominamy o tym, co się naprawdę w życiu liczy. Przez to ciągle odczuwamy stres i presję otoczenia, brakuje nam czasu dla siebie, pojawia się również frustracja. Czy to możliwe, że mając praktycznie wszystko, możemy być stale niezadowoleni? Co jest tego przyczyną i czy musi tak być już zawsze?

Odkryj siebie, swoje pragnienia i potrzeby

Już dzisiaj możesz przełamać ten zaklęty krąg i wraz z Autorką tej książki odnaleźć swoje prawdziwe JA. Agnieszka Kawula osiągnęła to podczas swojej podróży przez Indie. To, co ją tam spotkało, doprowadziło do powstania publikacji określanej mianem polskiego odpowiednika kultowego „Jedz, módl się i kochaj”. To właśnie dzięki ludziom tam spotkanym, całkowicie zmieniła swoje myślenie i rozpoczęła trwającą do dzisiaj podróż duchową. Kultura i tradycja indyjska pomogła jej zrozumieć pewne aspekty życia, a także dała jej siłę i energię, by każdego dnia stawiać czoła niedogodnościom.

Poznaj mądrości życiowe hinduskiego mistrza

Autorka poznała tam bramina, astrologa, nauczyciela jogi, medytacji oraz przyjaciela w jednej osobie. Odmienił on jej życie, a teraz jest w stanie pomóc każdemu, kto będzie gotów skorzystać z jego rad. Ty również możesz dowiedzieć się, jakie mądrości życiowe ma do przekazania hinduski mistrz. Dzięki niemu zdołasz wsłuchać się w siebie i poznać swoje prawdziwe potrzeby oraz pragnienia. Podobnie jak Autorka, wynurzysz się z morza codziennych frustracji i odnajdziesz spokój dotychczas zarezerwowany dla mistrzów medytacji. Poznasz również moc korzyści, jakie może nieść za sobą naturalne oczyszczanie organizmu i inne techniki zaczerpnięte z indyjskiej kultury.

Już dziś weź los w swoje ręce!

Ta przełomowa książka wskaże Ci kierunek rozwoju osobistego, prowadzący ku prawdziwej duchowej wolności. Oferuje chwile wytchnienia, dzięki którym nawet najbardziej uciążliwe codzienne obowiązki nie będą w stanie zakłócić Twojego wewnętrznego spokoju. Dzięki nim odnajdziesz swoje prawdziwe „ja”, a także zaczniesz realizować swoje pasje, spełniać marzenia i pragnienia. Zrozumiesz, co tak naprawdę jest ważne w życiu, jak również to, że bogactwo i dobra materialne wcale nie muszą czynić nas szczęśliwymi. Zaczniesz stosować prawo przyciągania, mantry, jogę i medytację, a dzięki nim uzyskasz spokój, równowagę i poczujesz się prawdziwie duchowo uzdrowiony. Jeśli tak jak Autorka, pragniesz zmienić swoje życie i przeżyć głęboką metamorfozę i przemianę wewnętrzną, koniecznie sięgnij po tę publikację.

Czas na Twoją duchową metamorfozę!

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ