Rozwój duchowy dla początkujących

  • ISBN: 978-83-7377-296-0;
  • Cena katalogowa: 38.00 zł;
  • Ilość stron: 296;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2008;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Katarzyna Masłowska
0
1

Czy wiesz, co jest przyczyną niezadowolenia z życia?

Czy masz wrażenie, że nic Cię nie cieszy i nie widzisz celu w życiu? Czujesz, że od lat stoisz w miejscu? A może uważasz, że Twoja egzystencja może być pełniejsza? Jeśli na te oraz inne podobne pytania odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że brakuje Ci radości z życia. Jak ją osiągnąć? Nie wystarczy otaczać się wieloma rzeczami i posiadać dużo pieniędzy. Potrzeba sporo czasu na samodoskonalenie duchowe. O tym, jak je osiągnąć, dowiesz się z niniejszej publikacji.

Droga ku spełnionemu życiu

Publikacja ta to podręcznik rozwoju duchowego dla tych wszystkich, którzy chcą się rozwijać, ale nie wiedzą jak zacząć. To również zbiór praktycznych rad, które pomogą adeptom doskonalenia duchowego odnaleźć drogę do samego siebie – do życia w zgodzie z własnym sumieniem i w rzeczywistości, jaką sobie wymarzyli.

Słowa, których używasz wpływają na Twoją motywację

Czy zdawałeś sobie sprawę z tego, że to jak mówisz, wpływa na Twoją motywację, chęć do działania, a także sprawia, że te same rzeczy stają się łatwe, trudne lub niemożliwe do wykonania. Są to pewne słowa. O których nie wiedziałeś, że mają wielką moc i będące naszymi sprzymierzeńcami lub wręcz odbierającymi nam energię. Ta książka uświadomi Ci, jak ważne jest, by raz na zawsze wyrzucić ze swojego słownika słowa takie jak muszę, spróbuję, powinnam, trzeba i tym podobne. Bez nich odzyskasz siłę do działania i pozytywnie wpłyniesz na swoją motywację.

To Ty sam możesz kształtować swoje szczęście

Autorka opisuje praktyczny trening asertywności, gwarantuje opanowanie trudnej sztuki podnoszenia samooceny, uczy pokonywania zahamowań z dzieciństwa i traum okresu dojrzewania. Autorka podpowiada jak przezwyciężyć kompleksy tak, by móc bez zahamowań na drodze afirmacji kształtować swoje przyszłe, obfitujące w szczęście i dostatek życie. Materiał teoretyczny poparty jest przykładowymi arkuszami do samodzielnych ćwiczeń, za pomocą których każdy będzie mógł obserwować postępy podczas kontaktów z podświadomością.

Aktywuj siłę ducha!

Autorka w udany sposób łączy atrakcyjną formę z praktycznym przekazem, co czyni pozycję zrozumiałą dla wszystkich i umożliwia intuicyjne wprowadzanie rad w życie. Po zaliczeniu kursu Rozwoju duchowego… każdy będzie umiał aktywizować siłę ducha, tak, by wyzwolić moc własnego „ja”, które ma siłę urzeczywistniania najskrytszych marzeń. Ta publikacja to jedno z najbardziej rzetelnych kompendiów doskonalenia wewnętrznego na rynku! Zadowoli zarówno obeznanych z tematyką czytelników, jak i początkujących adeptów doskonalenia wewnętrznego.

Rozwój Twojego ducha na wyciągnięcie ręki!

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ