Sekretne stowarzyszenia

Jak dziś wpływają na nasze życie

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-454-4;
  • Cena katalogowa: 34.40 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2012;
  • Nr wydania: II;
  Mariusz Warda
  NW-Mariusz Golak
  0
  1

  Cel: Nowy Porządek Świata

  Sekretne stowarzyszenia istnieją od wieków i współcześnie też wykazują dużą aktywność, próbując stworzyć Nowy Porządek Świata. Czym jest jest to pojęcie i na czym polega nowy ład, który za wszelką cenę chcą wprowadzić? Poprzez działania konspiracyjne, manipulację, zatajanie informacji, wprowadzanie w błąd, podporządkowują sobie politykę, religię, ekonomię, działania rządu oraz życie każdego z nas – Także Twoje.

  Od średniowiecza do współczesności

  Początki tajnych organizacji sięgają mroków średniowiecza. Kolejni członkowie dołączali do ich szeregów i werbowali następnych, tak by utworzyć jak najliczniejszą grupę. Na takiej zasadzie działało i nadal działa wiele sekretnych stowarzyszeń oraz sekt. Część z nich upadło, ale wystarczyła jedna osoba, która na nowo odradzała cały ruch. Organizacje te działają w sposób, który ma na celu podporządkowanie sobie każdej dziedziny życia, a także stworzenie układu sił politycznych i biznesowych, co szczegółowo zostało opisane w niniejszej publikacji.

  Sekretne stowarzyszenia i ich członkowie

  Do stowarzyszeń tych należą sławni politycy, biznesmeni, a nawet światowi przywódcy. Jest to dowodem na zasięg wpływów tych organizacji i tworzenie, od stuleci, układów sił politycznych i biznesowych. Wiele sekretnych stowarzyszeń czy sekt codziennie oddziałuje na życie każdego z nas, w sferze religii, polityki, ekonomii, rządu, czy przestępstw. Z tej książki dowiesz się o ugrupowaniach mających dobre intencje, jak też o tych będących ich zupełnym przeciwieństwem.

  Mroczne tajemnice już ujawnione

  Dzięki tej odkrywczej i prowokującej książce wyruszysz w fascynującą podróż śladami tajemniczych organizacji. Oddaj się porywającej lekturze traktującej o sekretnych stowarzyszeniach i ich tajemnicach, od których zjeżą Ci się włosy na karku. Sylvia Browne, autorka bestsellerów New York Times’a, zebrała te informacje podczas wieloletniej pracy, również jako medium. Dzięki niej poznasz całą prawdę o Masonach, Iluminatach czy Templariuszach. Odkryjesz tajemnice, które nie miały ujrzeć światła dziennego.

  Tylko czy masz na to odwagę?

   • nakład wyczerpany

    

   Patroni:

    • pobierz fragment książki
    ZAPISZ SIĘ