Twoje palce zwierciadłem zdrowia

Duchowa i psychosomatyczna diagnoza chorób

  • ISBN: 978-83-7377-722-4;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 140;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
  Natalia Paszko
  Magdalena Kuźmiuk
  0
  1

  Czy wiesz, dlaczego często czujesz się źle, mimo że dbasz o siebie?

  Chodzimy na siłownię, jeździmy rowerem, na rolkach, biegamy, uprawiamy sztuki walki, korzystamy z sauny i basenu… Dziś to ciało stawiamy na piedestale. Obecny w mediach społecznościowych i kulturze kult ciała sprawia, że to jemu poświęcamy dużą uwagę. Staramy się dostarczać ciału to, co według nas oraz ekspertów jest najlepsze i najzdrowsze. Tymczasem mimo naszych starań zamiast czuć się i wyglądać lepiej – chorujemy. Mimo uprawiania sportu czujemy się słabi i zmęczeni, mimo zdrowego odżywiania cierpimy na problemy trawienne. Ty również masz takie poczucie? Dzieje się tak dlatego, że przyczyn takiego stanu rzeczy często szukamy wyłącznie na poziomie fizycznym – cielesnym, tymczasem za wiele dolegliwości odpowiada dusza, umysł, a ciało jest jedynie przekaźnikiem złego stanu zdrowia. Duchowa diagnoza chorób – czas na nią…

  Wsłuchaj się w potrzeby swojej… duszy. Duchowa diagnoza chorób sposobem na powrót do zdrowia

  W tej niezwykłej książce Autor udowadnia, że wiele dolegliwości i chorób powstaje na poziomie duchowym, a nie fizycznym. Pokazuje, że dzięki wsłuchaniu się w potrzeby swojej duszy nauczymy się skutecznego samouzdrawiania. Ponieważ każda choroba czy fizyczny dyskomfort jest jej wołaniem o pomoc. Współczesna nauka nazywa to psychosomatyką. Klucz tkwi w tym, aby nauczyć się rozumieć przesyłane w ten sposób przez umysł sygnały i tak pozbyć się dokuczliwych objawów. Inwestując w swój duchowy rozwój i dbając o niego, będziesz w stanie rozwiązać problemy, które ciągnęły się za tobą latami. A terapia uzdrawiania duchowego przyniesie ci korzyści także w fizycznej sferze.

  Wygląd twoich dłoni i stóp wiele ci powie nie tylko o twoim zdrowiu i… chorobach!

  Dzięki tej książce nauczysz się diagnozować i eliminować dolegliwości zdrowotne oraz choroby z pogranicza psychosomatyki poprzez analizę wyglądu oraz kształtu dłoni i palców. Może będzie to dla ciebie zaskoczeniem, ale wiedz, że wiele cennych informacji wyciągniesz również z obserwacji swojej skóry, nóg, a także stóp. W ten sposób nie tylko dowiesz się, na jakie choroby jesteś szczególnie narażony, poznasz również zdarzenia z przeszłości, które nieustannie oddziałują na twoje zdrowie i teraźniejszość, blokując rozwój duchowy i duchowe uzdrawianie.

  Pozbądź się schorzeń i ciesz się zdrowiem dzięki samouzdrawianiu. Pomoże ci duchowa diagnoza chorób

  Czy kiedykolwiek zetknąłeś się z pojęciem duchowych trucizn? Tak, one istnieją! Dzięki informacjom zawartym w tej publikacji zrozumiesz, jak mogą narażać na szwank działanie poszczególnych organów w twoim ciele. Uświadomisz sobie także – bez drogich terapii u psychologów – w jaki sposób na twoje obecne zdrowie wpływają doświadczenia z dzieciństwa. Dzięki ćwiczeniom zawartym w książce – na przykład oczyszczaniu aury czy prostemu rytuałowi przebaczania – nauczysz się również, jak możesz pracować jednocześnie nad sferą fizyczną oraz duchową. Autor gwarantuje, że dzięki temu będziesz w stanie całkowicie pozbyć się większości schorzeń.

  Palce zwierciadłem zdrowia

    

   Patroni:

   • Psychotronika
   • Talizman.pl
   ZAPISZ SIĘ