Uzdrowienie z Sai Babą

Leczenie ponadczasową mądrością

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-488-9;
  • Cena katalogowa: 24.20 zł;
  • Ilość stron: 168;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
  Mariusz Warda
  NW-Ewelina Kuryłowicz
  0
  1

  Ponadczasowe nauki mistrza Sai Baby

  W święta wielkanocne 2011 roku świat obiegła informacja o odejściu Sai Baby – jednego z największych przywódców duchowych współczesnego świata, guru, słynnego indyjskiego ascety posiadającego miliony wyznawców na całym świecie. Mimo tego, że ten wielki myśliciel fizycznie nas opuścił, jego ponadczasowe nauki, myśli dnia Sai Baby, przepowiednie oraz cuda jakich dokonał wciąż stanowią natchnienie dla wielu obecnych i przyszłych pokoleń.

  Nic nie dzieje się bez przyczyny – pierwszy krok do uzdrowienia duchowego

  Tadeusz Piotr Szewczyk, człowiek który osobiście poznał Sai Babę, Wielki Mistrz Reiki, specjalista naturalnych metod leczenia, a także autor licznych bestsellerów dotyczących uzdrawiania, w swojej nowej książce rozwija przemyślenia tego potężnego guru. Dzięki niemu dowiadujemy się, że zanim przystąpimy do procesu uzdrawiania naszego ciała, powinniśmy zrozumieć sens chorób, które nas dotknęły. Uzdrowienie ciała, zaczyna się od uzdrowienia naszej duszy. Musimy zdać sobie sprawę, że w naszym życiu nie dzieje się nic, co pozbawione jest sensu i przyczyny. Często choroba ustrzega nas przed czymś, co byłoby dużo bardziej niekorzystne lub wręcz katastrofalne niż ona sama. Daje nam czas na przemyślenia i analizę swojego postępowania, ponieważ w codziennej pogoni za dobrobytem z naszego pola widzenia umykają nam rzeczy o wiele ważniejsze, a wręcz niezbędne dla rozwoju duchowego.

  Rozpocznij proces uzdrawiania

  Dzięki tej książce dowiesz się, że aby rozpocząć proces uzdrowienia, wystarczy przyjęcie postawy pełnej pokory i odrzucenie krytycyzmu. Kolejnymi etapami pracy nad pokonaniem chorób są: odbudowa poczucia własnej wartości oraz pewności siebie. Niejednokrotnie nasz leczniczy potencjał hamują przykre wspomnienia i zakorzenione przekonania, które wyniszczają nas od środka. Nie bez znaczenia są również toksyczne związki, w których pozostajemy uwięzieni latami, czy negatywne energie takie jak nienawiść, zawiść, pragnienie zemsty. Te wszystkie złe emocje, wspomnienia, urazy z przeszłości kryją się głęboko w organizmie, często będąc przyczyną chorób, które zmieniają nasze życie. W swojej książce Tadeusz Piotr Szewczyk często przytacza ponadczasowe wypowiedzi Sai Baby, które przeplatane są anegdotami oraz historiami, zasłyszanymi podczas pielgrzymek Autora do guru. Czerp z ponadczasowych nauk wielkiego filozofa i myśliciela, jakim był Sai Baba. Dowiedz się w jaki sposób odrzucić więzy, które nas zniewalają i nie pozwalają na szczęśliwe życie w zdrowiu. Poznaj odpowiedzi na pytania czy każdy musi doznać uzdrowienia, czy dawanie jest ważniejsze niż branie, gdzie znaleźć oparcie potrzebne w procesie uzdrawiania?

  Odkryj leczenie ponadczasową mądrością Wschodu

   • nakład wyczerpany

    

   Patroni:

    • pobierz fragment książki
    ZAPISZ SIĘ