Więź

Odkryj połączenie między Tobą a resztą świata

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-594-7;
  • Cena katalogowa: 49.90 zł;
  • Ilość stron: 384;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
  Janusz Nawrocki
  NW-Mariusz Golak
  0
  1

  Potężne kwantowe przesłanie, które pozwoli spełnić pragnienia

  Mawia się, że wszyscy pragniemy tego samego. Ale czy to na pewno prawda? Czy istnieją kwestie uniwersalne, cechy wspólne dla Indianina z dorzecza Amazonki, Eskimosa i Polaka? Ta książka udowadnia, że istnieją takie wartości. Wszyscy uwielbiają czuć miłość oraz pragną głębokiego połączenia z innymi osobami, ale często nie wiedzą, jak ten cel zrealizować. Teraz otrzymują jednak potężne przesłanie, które pozwoli spełnić te pragnienia. Co więcej, dar ten przekazują im współcześni naukowcy kwantowi!

  Matryca oparta na fizyce kwantowej

  Lynne McTaggart przekazuje nam matrycę, dzięki której możemy zmienić swoje życie. Do jej opracowania posłużyła fizyka kwantowa, genetyka, biologia ewolucyjna, neurobiologia, astronomia, socjologia i psychologia. Osiągnięcia tych nauk pozwoliły Autorce udowodnić, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni. Musimy się tylko nauczyć z tego połączenia właściwie korzystać.

  Zamiast walki wybierz życie w pokoju i dostatku

  Ta śmiała, obalająca paradygmaty książka oferuje plan, jak żyć w harmonii ze sobą nawzajem i ze swoją najprawdziwszą naturą. Możesz zarówno brać, jak i dawać od siebie. Dzięki niej odnajdziemy ścieżki prowadzące ku głębokiej empatii, harmonii społecznej i jedności.

  To Ty decydujesz o losach świata!

  Więź zakłada istnienie alternatywnej przyszłości, w której nowy paradygmat obejmujący życie w duchu partnerstwa i połączenia zastępuje społeczeństwo oparte na walce i konkurencji. Umożliwia on stworzenie nowej, spójnej wizji świata, w którym każdy z nas chciałby się znaleźć. Autorka udowadnia, że życie nie musi być mierzone w kategoriach wygranej czy przegranej. Zostaliśmy stworzeni, by odnosić sukcesy i prosperować jako część większej całości. Podkreśla, że jesteśmy słabi, gdy konkurujemy, a prosperujemy tylko wtedy, gdy współpracujemy i łączymy się głęboko ze sobą.

  Ćwiczenia, które Cię połączą

  W tej przełomowej książce dla naszych czasów McTaggart oferuje również kompletny program praktycznych narzędzi i ćwiczeń, które pomogą Ci cieszyć się bliższymi relacjami – nawet przy najgłębszych podziałach – zachęcać do bardziej połączonego miejsca pracy, odbudować zjednoczone sąsiedztwo i stać się silnym człowiekiem połączonym silną więzią.

  Umocnij swoje więzi!

   • nakład wyczerpany
   • pobierz fragment książki
   ZAPISZ SIĘ