Zrobisz co zechcę

Techniki hipnotycznego oddziaływania

  • ISBN: 978-83-7377-756-9;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 240;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
NW-Magdalena Kuźmiuk
0
1

Każdego dnia jesteś podatny na manipulacje, a co gdyby role się odwróciły?

We współczesnym świecie niemal na każdym kroku ktoś próbuje na nas oddziaływać. Czy tego chcemy, czy nie. Robią to producenci programów telewizyjnych, twórcy serwisów informacyjnych, media społecznościowe, sprzedawcy, telemarketerzy czy producenci różnego rodzaju produktów. Czy zdawałeś sobie sprawę, że niewinne wyjście na zakupy czy zgadzanie się na to, co proponuje większość, to ukryte i trafiające do twojej podświadomości formy i techniki manipulacji? Sprzedawcy i producenci reklam opanowali do perfekcji oddziaływanie na naszą świadomość, podświadomość i umysł. Nasz mózg jest bardzo podatny na wpływ innych. Dzięki czemu osobom manipulującym jest łatwo osiągnąć cel. Ponadto wykorzystują oni manipulację uczuciami i emocjami, przez co wywieranie wpływu na innych staje się zupełnie proste.

Czy wiesz, dlaczego tak się dzieje? Jest to o tyle proste, że każdy człowiek ma w sobie uniwersalne schematy. A te czynią go podatnym na rozmaite formy wywierania wpływu. A gdyby role się odwróciły? Gdybyś to ty mógł wywierać wpływ na innych? Dzięki tej książce możesz wykorzystać takie mechanizmy dla własnych korzyści.

Ekspert w terapii hipnozy dzieli się z tobą wiedzą o tym, jak wywieranie wpływu na innych pomoże ci odmienić twoje życie

Autor zajmuje się psychotroniką i jest wykwalifikowanym hipnotyzerem. Od kilkunastu lat pracuje jako trener osobistości ze świata gospodarki, sportu i polityki. Zajmuje się też terapią. Jeszcze większą sławę przyniosły mu programy telewizyjne i występy na żywo. Ujawnia publiczności podczas nich niuanse ludzkiego umysłu. Teraz dzieli się z tobą swoją niebywałą wiedzą z dziedziny psychotroniki. A przede wszystkim doświadczeniem na temat hipnozy, manipulacji i wywierania wpływu na innych. Dzięki technikom manipulacji zawartym w jego publikacji będziesz w stanie uwolnić się od negatywnego wpływu innych, zyskasz świadomość oraz nauczysz się odróżniać sytuacje, kiedy ktoś próbuje tobą manipulować.

Wywieranie wpływu na innych – ty również możesz nauczyć się technik manipulacji i hipnotycznego oddziaływania

Niezależnie od tego, czy czujesz się dobrze, czy źle, czy jesteś zestresowany, czy odprężony, możesz na siebie wpływać z pełną świadomością. I to nie tylko na gruncie rozwoju duchowego. Wykorzystasz do tego celu te same mechanizmy, które stosują specjaliści od reklam, psychologowie i hipnotyzerzy. Autor tej książki pokaże ci, jak rozpoznać ukryte techniki hipnozy i hipnotycznego oddziaływania na co dzień i jak sam możesz je stosować. Za pomocą opisanych metod możesz łatwiej przekazać swoje przekonania, realizować pomysły i pragnienia, wydawać się sympatyczniejszym, a nawet odczuwać większą ochotę na seks. Zyska też twój rozwój duchowy. Brzmi wspaniale, prawda? Równocześnie staniesz się świadomy wpływu, jaki wywierają na ciebie inni i będziesz mógł lepiej chronić się przed manipulacjami.

Klucz do wszystkiego tkwi w umyśle

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ