Biocentryzm

Kwantowość, człowiek, wszechświat

  • ISBN: 978-83-7377-711-8;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 264;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: II;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Biocentryzm – nowy obraz wszechświata i postrzegania rzeczywistości

Biocentryzm… Czym jest? Czy to część psychotroniki, czy raczej możemy go powiązać z ezoteryką? Brzmi skomplikowanie? Wcale nie musi! Poznaj fenomen kwantowości, ciągłego modyfikowania i upadania tez, na których jeszcze kilka lat temu opieraliśmy swoją wiedzę. Biocentryzm zakłada bowiem, że otoczenie każdego z nas jest zależne od obserwatora. Według tej teorii nie istnieje obiektywny obraz świata. A wszystko, co wokół siebie widzimy, jest wytworem naszych umysłów, stanowiącym subiektywną imitację prawdziwego wizerunku rzeczywistości. Częścią tej koncepcji jest również twierdzenie, że to nie wszechświat kreuje życie, ale właśnie życie tworzy wszechświat. Twoja świadomość jest ważna, dlatego, chcąc inwestować w rozwój duchowy, tematyka kwantowości i biocentryzmu powinna Cię zainteresować.

Książka o koncepcji biocentryzmu od światowych autorytetów pozwoli Ci szerzej otworzyć umysł i świadomość

Biocentryzm łączy fundamenty dla nowych dociekań w fizyce kwantowej i kosmologii. Autorzy Robert Lanza (twórca teorii biocentryzmu) i Bob Berman, którzy są światowymi autorytetami między innymi w dziedzinie biologii i astronomii, przystępnym i zrozumiałym językiem wykładają zasady biocentryzmu. Okazuje się, że wszystkie zasady zbudowane są na solidnej nauce, ale wszystkie wymagają ponownego przemyślenia naszych współczesnych teorii fizycznego wszechświata. Autorzy proponują nowe spojrzenie. Mówią o tym, że nasze współczesne teorie o fizycznym świecie nie sprawdzają się i nigdy nie zaczną, dopóki nie będą dotyczyć życia i świadomości. Na uwagę zasługuje fakt, że ich książka obala tezy, które dotychczas uznawaliśmy za pewnik i podważa nasz obecny sposób postrzegania rzeczywistości. Tak książka z dziedziny psychotroniki pozwoli Ci szerzej otworzyć umysł i ubogaci Twój rozwój duchowy.

Biocentryzm – poznaj nowe teorie na temat postrzegania rzeczywistości

Jeśli interesujesz się ezoteryką i poszukujesz odpowiedzi na fundamentalne pytania dotyczące otaczającej Cię rzeczywistości, ta książka Ci ich  dostarczy. Dzięki publikacji odkryjesz nowe idee powstania świata, celu i istoty życia, a nawet śmierci. Poznaj nowe teorie na temat postrzegania rzeczywistości. Przykładowo, przekonasz się, jaką tajemnicę skrywa nasza świadomość. Zrozumiesz, czym jest czas. Dowiesz się, co oznacza „efekt Złotowłosej” i wiele innych.

Jesteś twórcą wszechświata – wykorzystaj to!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ