Eksperyment intencjonalny – waga Twoich myśli

  • ISBN: 978-83-8171-898-1;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Ilość stron: 336;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Czy nasza pozytywna intencja może wpływać na życie wokół nas?

Czy myśl może królować nad materią? Jak wielka jest moc ludzkiego umysłu i czy pozytywna intencja może zmienić życie? Jak nasze intencje mogą wpływać na świat wokół nas? Jeśli interesujesz się metafizyką, kwantowością i zagadnieniami związanymi z energią, ta książka da ci odpowiedzi na pytania, jakich szukasz. Lynne McTaggart ma tysiące fanów na całym świecie. Jednym z nich jest słynny amerykański pisarz Dan Brown, który w swojej powieści Zaginiony symbol pisze o książce Eksperyment intencjonalny. Teraz i ty możesz przekonać się, dlaczego intencja to tak fascynujące zagadnienie!

Wyrusz w porywającą podróż ku najdalszym zakątkom świadomości

Coraz częściej stykamy się z publikacjami opisującymi wpływ umysłu na materię. Wielu naukowców pracuje nad czymś, co wydawać by się mogło absurdalne – pragną zważyć myśl! Wyniki badań wskazują, że nie jest to bynajmniej nierealne marzenie, a każda myśl ma swoją wagę! Skoro wytwór naszego umysłu jest czymś w pełni mierzalnym, to logicznym wydaje się być kolejny wniosek – że ludzki mózg może dosłownie wpływać na świat materialny.

Autorka to guru wielu osób zgłębiających tajniki ludzkiego umysłu. Korzystając z najnowocześniejszych badań przeprowadzonych w Princeton, MIT, Stanford i wielu innych prestiżowych uniwersytetach i laboratoriach, Eksperyment intencjonalny ujawnia, że wszechświat jest połączony rozległym polem energii kwantowej. W tej książce Autorka zabierze cię w porywającą, oszałamiającą podróż do najdalszych zakątków świadomości. Eksperyment intencjonalny opiera się na niezwykłym założeniu: myśl wpływa na fizyczną rzeczywistość. Ogromna część doświadczeń badających naturę świadomości, prowadzonych przez kilkadziesiąt lat w prestiżowych placówkach naukowych na całym świecie, pokazuje, że myśli mają zdolność wpływania na wszystko. Od najprostszych maszyn, aż po najbardziej skomplikowane istoty żywe. W tej książce znajdziesz dowody na to, że myśli i pozytywne intencje ludzkie są obdarzonym mocą zmieniania świata. Każda myśl jest namacalną energią o sile zdolnej do dokonywania transformacji.

Pozytywna intencja – praktyczny program, który umożliwi ci kontakt z własnymi myślami i dalszy rozwój duchowy, bez drogich terapii!

Każda myśl generuje własną namacalną energię, której możesz użyć, by ulepszyć swoje życie. A gdy połączysz jej siłę z energią podobnie myślących osób, możecie wspólnie zmienić świat! Jak tego dokonać? Lynne McTaggart oferuje w tej książce praktyczny program umożliwiający ci kontakt z własnymi myślami, zwiększenia aktywności i siły intencji. Po to, aby móc zacząć dokonywać prawdziwych przełomów w swojej codzienności. Podczas opowiadania o ekscytującym rozwoju nauki korzystania z ludzkiej intencji, McTaggart opisuje również barwne postacie naukowców i pionierów tej sztuki.

Efektem wieloletniej pracy Autorki jest nie tylko zbiór tez, które przewróciły naszą wiedzę o wszechświecie do góry nogami. Ale również recepta na zmianę świata przez każdego z jego mieszkańców. Dzięki tej książce również ty możesz skorzystać z wiedzy, która zelektryzowała środowisko naukowe i wziąć udział w przełomowym eksperymencie o globalnym zasięgu. W tej książce znajdziesz naukowe dowody dotyczące siły twych własnych myśli. Będziesz mógł posunąć się krok dalej i testować ich możliwości. Każdy może stać się naukowcem w samym centrum najbardziej śmiałego eksperymentu dotyczącego świadomości, jaki kiedykolwiek przeprowadzono.

Masz w sobie moc wszechświata!

Eksperyment intencjonalny zachęca do zgłębiania swojego rozwoju duchowego oraz przemyśleń na temat tego, co to znaczy być człowiekiem. Udowadnia, iż jesteśmy złączeni ze wszystkimi i ze wszystkim. A to pełne metafizyki i kwantowości odkrycie to wymaga od nas poświęcenia większej uwagi naszym myślom, intencjom i działaniom. Po lekturze książki uwierzysz, że każdy z nas ma w sobie moc wszechświata, potężny umysł i może korzystać z twórczych właściwości własnej świadomości. Nie musisz poddawać się kosztownym terapiom, aby zyskać to przekonanie. Niezbite dowody, które przedstawia w tej książce Autorka, pozwolą ci na dogłębne zrozumienie prawdziwego potencjału, jaki drzemie w każdym z nas. Także w tobie!

Użyj myśli – zmień życie i świat!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ