Fizyka wiary – Kwantowa magia

Tytuł oryginału: Физика веры
  • ISBN: 978-83-7377-627-2;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 232;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
NW-Irena Kloskowska
30
1

Zadbaj o swój drugi dom – Ziemię

Wciąż dokonujemy nowych odkryć, zdobywamy kolejne szczyty, podbijamy kosmos, jednak nie potrafimy zadbać o swój dom – Ziemię. Rozwój cywilizacji nieuchronnie prowadzi nas do unicestwienia naszej planety. Grożą nam katastrofy ekologiczne na lądach morzach i oceanach, a nawet w Kosmosie. Zanieczyszczenie atmosfery i wody może przesądzić o przetrwaniu życia na Ziemi, w tym również naszego. Wszystko to za sprawą tego, że nasz cywilizacja pozbawiona jest duchowości i jest ukierunkowana na zaspokajanie potrzeb ciała fizycznego. Dlaczego tak się dzieje? ?Prawdę na ten temat ujawniają autorzy tej publikacji.

Ty również możesz przejść na kolejny etap ewolucji

Autorzy książki, znani na całym świecie rosyjscy naukowcy i badacze fizyki kwantowej, Tatiana i Witalij Tichopław, prezentują szokujące tezy na temat przyszłości naszej planety i ludzkości. Udowadniają, że główną przyczyną, która może doprowadzić człowieka do granicy globalnej katastrofy jest brak duchowości współczesnej cywilizacji. Ich zdaniem kolejnym etapem rozwoju i ewolucji jest przekształcenie człowieka inteligentnego w człowieka duchowego. To jedyna droga, która doprowadzi do zwiększenia świadomości i boskości człowieka, a przy tym ocali ludzkość.

Większa świadomość może nas ocalić

Autorzy wiele miejsca w książce poświęcają opisaniu świadomości, która należy rozumieć jako najwyższą formę rozwoju informacji, a powiązanie „informacja-świadomość” to fundamentalny przejaw Wszechświata. Nie jest to odosobniony przypadek, że wszystko bierze swój początek w świadomości. Oto jak o niej piszą inni:

Buddyzm uważa, że wszystko w ostateczności
stworzone jest przez świadomość.
Są różne poziomy świadomości,
a najbardziej spośród nich subtelny jest wiecznym.
Dalajlama (106, s. 21).

Od Newtona do Kuna, snu-spokoju nie znając,
Rozwijała się nauka, paradygmaty zmieniając…
I postanowiła nauka, że w Świadomości siła,
A nie tylko w materii – jak wcześniej uczyła.
Iljin (114, s. 24).

Naukowe dowody na nienamacalne istnienie

W książce znajdziesz naukowe dowody na istnienie Boga i Duszy. By wyjaśnić naturę świadomości, potęgę myśli i istotę wszechświata, Autorzy opierają się na teoriach największych fizyków w dziejach, takich jak Newton czy Einstein, którzy posługiwali się kwantowym umysłem. Wykorzystanie tej wiedzy może być początkiem tworzenia lepszej przyszłości dla wszystkich istnień. Ta książka jest podsumowaniem wielu badań na przestrzeni wieków, które stanowią dowód na istnienie świata, opartego na fizyce kwantowej, którego nie może dostrzec ludzkie oko.

Duchowość kolejnym krokiem ewolucji.

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ