Kwantowy umysł

Naukowe dowody na potęgę Twoich myśli

  • ISBN: 978-83-8301-044-1;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: III - dodruk;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Czy znasz już fenomen ludzkiego mózgu? Poznaj kwantowy umysł i tajemnice ezoteryki

Ludzki umysł ma ogromne możliwości. Nad fenomenem mózgu i jego potencjału pochylają się już nie tylko neurolodzy czy neurobiolodzy, ale również fizycy kwantowi i adepci ezoteryki. Co ciekawe, to ci ostatni są w stanie dostarczyć nam najciekawszych informacji, dotyczących ukrytych możliwości każdej pojawiającej się w głowie myśli. Kwantowy umysł pomoże ci odzyskać pewność siebie, szczęście i rozwijać naturalne zdolności i twórcze myślenie.

Kwantowy umysł – dowiedz się, jak wykorzystywać potęgę i fenomen mózgu

Czy wiesz jaka jest potęga twoich myśli? Autor, pionier nowego paradygmatu, znanego jako „nauka wewnątrz świadomości”, twierdzi, że możliwości ludzkiego mózgu są praktycznie nieograniczone. Najnowsze wyniki badań kwantowości, zaprezentowane w tej książce, pozwolą ci przekonać się o mocy i potencjale własnych myśli. Umysł kwantowy opiera się na dwóch poziomach myślenia: świadomym myśleniu i rzeczywistości nieświadomej.

Wykorzystaj moc mózgu i uzdrawianie kwantowe. Buduj rzeczywistość oraz osiągaj szczęście

Profesor Amit Goswami w swojej książce przedstawia problematykę kreatywności umysłu. Myśl oraz kreatywność występują w każdym mózgu, lecz właśnie ta pierwsza jest nieumiejętnie wykorzystywana. Gdy uznamy kwantową świadomość jako centralną ideę wszechświata, staje się jasnym, że umysłowa kreacja jest liną, która nas z nią łączy. Co więcej, nie jest ona zarezerwowana dla geniuszy. Dzięki tej publikacji poznasz nowe, poparte naukowymi dowodami, podejście do kwantowości, uzdrawiania kwantowego i ludzkiej innowacyjności.

Poznaj potencjał twego umysłu – bądź kreatywny i wzmacniaj motywację!

Czy każdy może być kreatywny? Niewątpliwie wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z potęgi umysłu. Jest ona ogromna i pozwala na osiągnięcie celu poprzez zmianę sposobu myślenia. Jak to działa? Dzięki informacjom zawartym w tym poradniku, dowiesz się jakie to proste. Zakładamy sobie np. powrót do zdrowia lub osiągnięcie materialnego celu. Następnie, w dokładny sposób obrazujemy to sobie w umyśle, prowadząc do realizacji planów. Dzieje się tak, ponieważ nasza podświadomość przeobraża je w rzeczywistość.

Otwórz się na swoje wnętrze, szczęście i ezoterykę

Poznając zasady działania kwantowego umysłu, zainwestujesz w samorozwój. Rozwiniesz wyobraźnię, wzmocnisz motywację do pracy i pewność siebie. Stosując zawarte w tym poradniku techniki, zagłębisz się w siebie, swój umysł i nie będziesz go ograniczać. Zaufasz jaźni kwantowej, która jest niczym innym jak naturalna intuicja. Fenomen twego mózgu umożliwi ci realizację nawet najambitniejszych planów.

Już dziś zainwestuj w swój samorozwój

Informacje zawarte w tej książce sprawią, że wkroczysz na nową ścieżkę samorozwoju, rozbudzisz swoją kreatywność w biznesie i zwiększysz możliwości twojego mózgu. Przedstawione ćwiczenia i techniki, które samodzielnie wykonasz w domu, pomogą ci łatwiej się koncentrować, pobudzić wyobraźnię i zrelaksować. Dzięki temu nauczysz się tworzyć własną rzeczywistość przystosowaną do swoich potrzeb i pragnień.

Bądź kreatywny – kwantowy umysł ma wielką moc!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ