Sekret Rafaela… czyli jak osiągnąłem życiowy sukces

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-333-2;
 • Cena katalogowa: 24.90 zł;
 • Ilość stron: 232;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 17,6 x 25 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2008;
 • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Magdalena Kuźmiuk
0
1

Co dla Ciebie oznacza szczęście?

Czym jest szczęście dla każdego człowieka? Każdy marzy o czymś innym? Na pytania te nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jeśli nie wierzysz, to wskaż osobę, która wzgardziłaby pokaźnym wsparciem finansowym. Albo taką, dla której nie liczy się znalezienie „swej drugiej połówki”. Każdy z nas ma jakieś cele, plany i pragnienia. Autor podpowie Ci, jak dokonać życiowej transformacji i osiągnąć sukces.

Historia poszukiwań szczęścia

Ta książka jest właśnie takim zapisem poszukiwań. Poszukiwań szczęścia, poszukiwań spełnienia, poszukiwań siebie. Głównego bohatera poznajemy, gdy ma 33 lata i nie żyje a jedynie egzystuje. Rezygnuje on z pracy, która niegdyś wydawała mu się spełnieniem snów. Przyjaciele z dawnych lat stają się obcy. Nie widzi sensu swego życia. Wiek Jezusowy staje się dla niego końcem obecnego życia… a zarazem momentem ponownych narodzin. Spotyka on bowiem na swej drodze rybaka, który, choć jest prostym człowiekiem, uczy tego wykształconego mężczyznę prawdy o życiu. A właściwie jednej z wielu prawd.

Zmień swoje życie!

Temat poruszony w tej książce jest stale aktualny. Któż z nas w pewnym momencie nie odczuwa, że mimo woli goni za czymś niedoścignionym, cały czas stawiając sobie coraz wyższe wymagania, którym nie zawsze umiemy sprostać? Czujemy się niezadowoleni z siebie i własnych wyników. Tymczasem Rafael zdaje sobie sprawę, że życie to coś więcej. Wspaniałym podsumowaniem jego przemiany są słowa: „Trzy najpiękniejsze widoki na ziemi. Woda, ogień i przestrzeń.”

Spójrz na to z innej perspektywy

Publikacja ta pozwoli Ci spojrzeć na pewne sprawy z dystansem, zaczniesz myśleć pozytywnie i krok po kroku będziesz spełniał swoje marzenia. Dzięki tej książce dowiesz się nie tylko tego, jak osiągnąć wewnętrzną harmonię, ale również znajdziesz czas by przystanąć w codziennym biegu, znaleźć czas dla siebie i swoich bliskich. Poznasz sekret osiągania sukcesów na każdym polu i pogłębisz swój rozwój osobisty. Odnajdziesz drogę do bogactwa nie tylko materialnego, ale i duchowego. Zaczniesz doceniać prawdziwą wartość życia, które od tej pory wypełni się szczęściem.

Poznaj sekret Rafaela.

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  ZAPISZ SIĘ