Spacerując w promieniach słońca

52 sposoby na Twoje smuteczki

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-819-1;
 • Cena katalogowa: 34.30 zł;
 • Ilość stron: 125;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2017;
 • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Monika Muszyńska
0
1

Idealna książka na poprawę nastroju

Jeszcze dzień się nie zaczął, a ty już spisujesz go na straty? Patrząc przez okno nie dostrzegasz słońca czy zieleni drzew, a rodzina, praca i nawał obowiązków tylko pogłębiają stres i stan smutku? Nie chcesz jednak dłużej poddawać się negatywnym emocjom, tylko wyzwolić pozytywne myślenie i znaleźć skuteczny sposób na czerpanie radości z życia. Ponieważ depresja może objawiać się na wiele sposobów, a uśmiech na twarzy zmylić wszystkich. Najważniejsze, aby jasno określić przyczynę tego stanu i podjąć odpowiednie kroki. Jakie? Wskaże Ci je ta wyjątkowa książka na poprawę nastroju. Autorka, rozmawia w niej z Tobą jak z serdecznym przyjacielem. A ilustracje stworzone przez rysownika Daily Mail Jonathana Pugha, dodatkowo wnoszą ciepło, humor i nieuchwytne poczucie spokoju.

Który z 52 sposobów na smutki pomoże Tobie?

Autorka, ceniona dziennikarka i adwokat zdrowia psychicznego, sama zmagała się z depresją. Teraz aktywnie działa w wielu organizacjach charytatywnych, uświadamiając wyniszczającą siłę tej choroby i promując sposoby na walkę z nią. Stworzyła też tę wyjątkową książkę, która zawiera 52 wskazówki oraz idee na wyzwolenie pozytywnej energii, po jednej na każdy tydzień roku. Pomogą Ci one lepiej radzić sobie z emocjami, stresem i presją codzienności. Niektóre z nich odnoszą się do konkretnych doświadczeń i zdarzeń, takich jak wakacje, problemy w pracy czy egzaminy szkolne u dzieci a inne są użyteczne na co dzień.

Sposoby na poprawę nastroju na każdą porę roku

Publikacja została podzielona na cztery części zgodnie z porami roku. Każdej z nich przyporządkowane są odpowiednie ćwiczenia, rozważania, a także zajęcia na spędzanie wolnego czasu. Książka niesie ze sobą wiele pozytywnej energii, która motywuje Cię do działania. Po jej przeczytaniu z pewnością odczujesz wzrost pozytywnego myślenia oraz przypływ radości. Co więcej, uwolnisz się od ciągłej potrzeby kontrolowania wszystkiego oraz wszystkich wokół. W końcu odnajdziesz spokój praktykując modlitwy i sprawdzone ćwiczenia oddechowe. Zaczniesz też skutecznie zarządzać swoim czasem i zapomnisz o złym humorze i przygnębieniu.

Naucz się wykorzystywać pozytywne emocje

Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jak uruchomić pozytywne myślenie w trudnych chwilach, np. gdy ktoś Cię okradnie bądź zdenerwuje. A także znajdziesz potwierdzenie dlaczego pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Ponadto Autorka wyjaśni Ci czym są momenty samotności oraz dlaczego czasem powinno się po prostu odpuścić. Pozwoli Ci także spojrzeć na depresję z całkiem innej perspektywy. Spacerując w promieniach słońca pomoże Ci wyzwolić pozytywną energię, zrelaksować się w nawale obowiązków i uwolnić od nadmiaru stresu, który na dłuższą metę działa wyniszczająco. Ta pozycja stanie się wiernym towarzyszem podczas Twoich wzlotów i upadków.

Twoja książka na poprawę nastroju.

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  ZAPISZ SIĘ