Szczęście to Twój wybór. Proste techniki odkrywania cudów

  • ISBN: 978-83-7377-716-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Znaleźć czas na duchową praktykę

Intensywność naszych czasów może być bardzo uciążliwa, a nawet paraliżująca. Ludzie pozbawieni jasnych wskazówek często czują się zagubieni, tracą sens życia, wiarę w związki i uginają się pod ciężarem stresu. Na te wszystkie problemy istnieją znane od stuleci sposoby, ale większość z nas nie ma czasu na codzienne godzinne zajęcia jogi lub 30-minutową medytację. Jesteśmy wystarczająco przytłoczeni ilością dotychczasowych zajęć, więc nasza duchowa praktyka nie powinna być dodatkowym obciążeniem.

Rozwój duchowy – osiągnij spokój i spełnienie

Gabrielle Bernstein, bestsellerowa autorka New York Timesa, według Forbesa jedna z 20 najbardziej wpływowych kobiet na świecie, w swojej książce Szczęście to Twój wybór zawiera 108 sposobów na większość typowych problemów dnia codziennego. W opisie każdej techniki znajdziesz zarys problemu oraz duchowe założenia, rozważania i błyskawiczne sposoby na uporanie się z nimi. Autorka rozkłada problemy na mniejsze i proponuje łatwe do przyswojenia metody, wprowadzając jednocześnie prawdy duchowe o wielkiej mocy takie jak zmieniające życie medytacje Kundalini oraz zasady z wprost z metafizycznego Kursu Cudów.

Wykorzystaj moc miłości do wewnętrznej przemiany

Praktyczne sposoby, zainspirowane wielkimi naukami duchowymi pozwolą Ci wyeliminować blokady, a nawet urazę, którą nosisz w sobie od lat. Zawarty w książce program opiera się na zasadzie, że wybierając miłość zamiast strachu doświadczamy cudownej przemiany. Poznasz skuteczne i proste medytacje oraz zasady podzielone na łatwe do opanowania techniki, dopasowujące się do Twojego stylu życia. Dzięki nim odkryjesz duchowe prawdy jogi i medytacji Kundalini. Nauczysz się medytować, dowiesz się czym są mudry i afirmację, a także poznasz proste ćwiczenia oddechowe, które pomogą Ci w pozbyciu się obaw i lęków. Autorka przedstawi również, jej zdaniem najskuteczniejszy sposób na pozbycie się stresu – Technikę Emocjonalnej Wolności (znaną również jako EFT, opukiwanie lub Emotional Freedom Technique), która w połączeniu z odpowiednią mantrą działa cuda. Nauczysz się przebaczać sobie i innym. Gdy doświadczysz prawdziwego wybaczenia, doznasz spokoju i odczujesz ulgę. Zdołasz uzdrowić nie tylko duszę, ale i ciało.

Twój kurs cudów

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ