Szczęście to Twój wybór

Proste techniki odkrywania cudów

  • ISBN: 978-83-7377-716-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Magdalena Kuźmiuk
0
1

Jak być szczęśliwym? Znajdź czas na duchową praktykę

Intensywność naszych czasów może być bardzo uciążliwa, a dla niektórych wręcz paraliżująca. Ludzie pozbawieni jasnych wskazówek często czują się zagubieni, tracą sens życia, wiarę w związki i uginają się pod ciężarem stresu i negatywnych emocji. Na te wszystkie problemy istnieją znane od stuleci sposoby. Ale większość z nas nie ma czasu na zajęcia jogi lub 30-minutową medytację. Jesteśmy wystarczająco przytłoczeni ilością dotychczasowych zajęć, więc duchowy rozwój nie powinien być dodatkowym obciążeniem. Jak więc być szczęśliwym? Odnaleźć pozytywną energię, ukojenie i szczęście pośród wirujących emocji, myśli i natłoku zajęć?

Rozwój duchowy – możesz osiągnąć spokój i spełnienie

Pomoże ci Gabrielle Bernstein, bestsellerowa autorka „New York Timesa”, według „Forbesa” jedna z 20 najbardziej wpływowych kobiet na świecie. Ta ekspertka od cudów pokaże ci aż 108 sposobów na pokonanie większości typowych problemów dnia codziennego – od usuwania blokad, przez zarabianie pieniędzy, po stawienie czoła strachowi. W opisie każdej techniki zawartej w tej przełomowej książce znajdziesz zarys problemu oraz pełne duchowości założenia, rozważania i błyskawiczne sposoby na uporanie się z nimi. Autorka rozkłada problemy na mniejsze i proponuje łatwe do przyswojenia metody, wprowadzając jednocześnie prawdy duchowe o wielkiej mocy, takie jak zmieniające życie medytacje kundalini, medytacje cudów oraz zasady wprost z metafizycznego Kursu Cudów.

Wykorzystaj moc miłości do wewnętrznej przemiany, a znajdziesz odpowiedź na pytanie o to, jak być szczęśliwym

Praktyczne sposoby, zainspirowane wielkimi naukami duchowymi, pozwolą ci wyeliminować blokady, a nawet urazę, którą nosisz w sobie od lat. W twoim życiu na nowo pojawi się moc pozytywnej energii. Zawarty w książce program opiera się na zasadzie, że wybierając miłość zamiast strachu, doświadczamy cudownej przemiany.

Dzięki tej niesamowitej książce:
– poznasz skuteczne i proste medytacje, w tym medytacje cudów,
– odkryjesz duchowe prawdy jogi i medytacji kundalini,
– dowiesz się czym są mudry i afirmacje,
– nauczysz się ćwiczeń oddechowych, które pomogą ci w pozbyciu się obaw i lęków,
– zrozumiesz, na czym polega najskuteczniejszy sposób na pozbycie się stresu – to EFT, czyli Techniki Emocjonalnej Wolności, który w połączeniu z odpowiednią mantrą działa cuda,
– nauczysz się przebaczać sobie i innym, a gdy doświadczysz prawdziwego wybaczenia, doznasz spokoju, szczęścia i odczujesz ulgę,
– wzmocnisz duchowość, zdołasz uzdrowić nie tylko duszę, ale i ciało.

Twój kurs cudów

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ