Jak schudnąć 25 kg lekko, łatwo i przyjemnie

  • ISBN: 978-83-7377-660-9;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 232;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
  Natalia Paszko
  NW-Ewelina Kuryłowicz
  0
  1

  Sekret pięknej sylwetki

  W dzisiejszych czasach ideałem piękna stały się jędrne pośladki i smukła sylwetka. Marzeniem chyba każdej kobiety jest więc szczupłe, gładkie nietknięte cellulitem ciało. Jak to osiągnąć kiedy kolejna dieta i ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanego rezultatu? Dlaczego innym się to udaje, a Tobie znowu nie? W czym tkwi problem?

  Jak poczucie winy wpływa na powstawanie otyłości?

  Według Autorki, która lekko, łatwo i przyjemnie zrzuciła 25 kg, szczęście w dążeniu do celu sprzyja ludziom pogodnym. To dzięki pozytywnemu myśleniu osiągnęła to, czego naprawdę chciała. Wszelkie negatywne myśli nie tylko psują nastrój, ale przeszkadzają w realizacji pragnień. Wiadomo nie od dziś, że optymistyczne nastawienie do otaczającego świata potrafi czynić cuda z naszym życiem, a także wyglądem i ciałem.

  Sposoby na łatwiejsze odchudzanie

  Książka opisuje doświadczenia Autorki i jej metody dotyczące utraty wagi. Ukazuje nieskuteczność diet i wysiłku fizycznego jeśli w środku osoby cały czas siedzi „grubas”. Strategia polega na tym, żeby najpierw się go pozbyć, a kiedy on zniknie – samoistnie zniknie nadwaga. Żeby jednak tego dokonać, trzeba uwolnić się od poczucia winy, które często dręczy osoby otyłe, gdyż są niezadowolone ze swojego wyglądu. To z kolei powoduje stałe „zajadanie” stresu i smutku, co prowadzi do przybierania na wadze. Dlatego tak ważne są relaks i odprężenie, ponieważ dzięki nim nie czujemy potrzeby podjadania.

  Stres, lęk, niepokój – Twoi wrogowie w zrzucaniu wagi

  Gdy odczuwamy negatywne emocje, takie jak lęk czy stres, a w szczególności jeśli są one długotrwałe, wszystkie procesy metaboliczne w naszym organizmie zwalniają, wydzielają się hormony stresu, co przyczynia się do odkładania tkanki tłuszczowej i przybierania na wadze. W ciągu swojego życia przeżywamy różne rodzaje lęków, m.in. przed zmianami, samotnością, chorobami,bezsilnością i wiele innych. Tłuszcz, który wtedy się odkłada stanowi rodzaj zabezpieczenia przed światem zewnętrznym. Jest to bardzo iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa i nie należy mu ulegać.

  Rola przekonań, i emocji w powstawaniu nadwagi

  Poradnik uświadamia, co w odchudzaniu jest naprawdę istotne. Ukazuje prawdziwe źródło nadwagi i wyjaśnia, jak leczyć jej przyczyny, a nie same objawy. Jest skarbnicą informacji na temat sposobów uzdrowienia ciała i duszy. Dowiesz się z niej także o sposobach radzenia sobie z blokadami, dzięki czemu staniesz się pełnym radości, wdzięku i miłości człowiekiem, a przy okazji odzyskasz szczupłą sylwetkę. Zobaczysz wówczas, jak krok po kroku w miarę wzrostu świadomości i akceptacji siebie, następuje spadek Twojej wagi.

  Chudnij z przyjemnością i ciesz się życiem.

    

   Patroni:

    • pobierz fragment książki
    ZAPISZ SIĘ