Weź zdrowie w swoje ręce. Jak uleczyć samego siebie, kiedy nikt inny nie potrafi Ci pomóc
  • ISBN: 978-83-7377-784-2;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 352;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
0

Uwolnij swoją energię

Uzdrawianie energetyczne zajmuje się przywracaniem harmonii w naturalnym polu ludzkiego organizmu. Polega na uwalnianiu energii w ciele, niezależnie od tego gdzie jest skumulowana. W ten sposób możesz pozbyć się chorób fizycznych, uciążliwych dolegliwości, negatywnych emocji czy wyleczyć depresję, wzmacniając tym samym swoją odporność. Dzięki temu uzyskasz trwałe uzdrowienie w pełni naturalnymi sposobami, a Autorka tej publikacji powie Ci, jak to zrobić.

Jak osiągnąć pełne i trwałe uzdrowienie?

Amy Scher jest wiodącym głosem na polu uzdrawiania umysłu, ciała i ducha oraz terapeutką energetyczną. Po pokonaniu zagrażającej życiu choroby, doznała olśnienia, że uzdrawianie dotyczy czegoś więcej, niż tylko fizyczności. Jej dramatyczna historia pokazuje, jak ważne jest zajęcie się swoimi energiami emocjonalnymi, szczególnie wtedy, gdy nic innego już nam nie pomaga. Używając różnych metod, wyjaśnia, jak osiągnąć pełne i trwałe uzdrowienie poprzez kochanie i akceptację siebie. W książce prezentuje kompleksowe podejście do samoleczenia zebrane w łatwy do zrozumienia, trzyczęściowy proces usuwania blokad, radzenia sobie ze stresem i godzenia się z tym, kim naprawdę jesteśmy.

Pozytywne opinie od wielu znanych osobistości

„Amy Scher napisała niezwykłą książkę o kluczowej roli ciała, umysłu i ducha w osiągnięciu prawdziwego i całkowitego uzdrowienia.” – Sanjiv Chopra, profesor medycyny w Harvard Medical School, bestsellerowy autor Bractwa z Deepakiem Chopra

„Amy widziała prawdę i może być trenerem dla wszystkich tych, którzy szukają uzdrowienia i autentyczności”. – Bernie Siegel, bestsellerowy autor Miłości, Medycyny i Cudów oraz Sztuki uzdrawiania.

„Amy Scher zabierze Cię w podróż z przewodnikiem, aby przełamać emocjonalne, fizyczne i energetyczne blokady, które staną na drodze do prawdziwego uzdrowienia. Poczujesz się tak, jakbyś miał po drodze kochającego eksperta-trenera” – Heather Dane, współautorka z Louise Hay Sekretów zdrowia Louise Hay.

Odmień swoje życie dzięki kilku technikom

Z przewodnika nauczysz się kilku technik do samodzielnego stosowania, z których korzystała sama Autorka. Należą do nich m.in. TTT – Test i Opukiwanie Grasicy, EFT – Techniki Emocjonalnej Wolności, Medytacja Uwalniania Przekonań, Opukiwanie Czakr oraz Metoda Trzech Serc. Dzięki nim odkryjesz obszary nierównowagi występujące w Twoim ciele i proste sposoby poradzenia sobie z nimi. Dzięki samoleczeniu przywrócisz sobie siły witalne i dobre samopoczucie. Bez względu na to, czy doświadczasz fizycznych objawów czy po prostu czujesz się zagubiony, pełen niepokoju i emocjonalnie rozchwiany, ta książka pomoże odmienić Twoje życie.

Wykorzystaj swój potencjał i ulecz się sam.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ