Weź zdrowie w swoje ręce

Jak uleczyć samego siebie, kiedy nikt inny nie potrafi Ci pomóc

  • ISBN: 978-83-7377-784-2;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 352;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
NW-Monika Muszyńska
0
1

Uzdrawianie energetyczne – możesz dotrzeć do źródła swoich dolegliwości

Próbowałeś już wszystkiego, jednak nadal borykasz się z różnymi dolegliwościami pomimo kosztownych terapii i wizyt w kolejnych gabinetach. Na szczęście nie poddajesz się i nadal podejmujesz walkę o swoje zdrowie. Zdecydowanie wspiera Cię w niej Autorka tej niekonwencjonalnej publikacji. Wierzy ona w Twoje naturalne zdolności do samouzdrawiania. Ponieważ, aby pozbyć się objawów trzeba dotrzeć do samego źródła problemów. A tkwi ono w złogach energetycznych i blokadach emocjonalnych umiejscowionych w czakrach. Wykorzystaj naturalne terapie i techniki uzdrawiające, takie jak uzdrawianie energetyczne, zawarte w tej publikacji i uwolnij swoją energię oraz uzdrawiający potencjał.

Weź zdrowie w swoje ręce

W większości naturalnych terapii stosujących uzdrawianie energetyczne zawsze potrzebna była pomoc drugiej osoby. Jednak dzięki nowatorskim technikom, skutecznie przetestowanym przez Autorkę, możesz bezpiecznie i samodzielnie rozpocząć proces samouzdrawiania w domu. Dzięki tej książce zlokalizujesz blokady energetyczne umiejscowione w różnych narządach, oczyścisz się z nich i odnajdziesz swoją równowagę emocjonalną. Skandowanie sprawdzonych mantr pozwoli Ci uwolnić energię i wytworzyć uzdrawiające wibracje, by osiągnąć uzdrowienie duchowe. A praktykując naturalne techniki uzdrawiające jak opukiwanie grasicy czy uziemianie poprawisz polaryzację ciała, wzór krzyżowania się energii i zrównoważysz grasicę.

Opukiwanie grasicy- uwolnij negatywne emocje

Według lekarzy medycyny alternatywnej, grasica łączy umysł i ciało, i jest kluczem do trwałego uzdrowienia. Nazywana strażnikiem serca jest pierwszym narządem, którego dotyka stres emocjonalny. Dlatego też usuwając blokady z grasicy możesz odbudować własną odporność oraz pozytywnie wpłynąć na każdą inną nierównowagę w ciele. Autorka proponuje Ci trzystopniowy proces uzdrawiania energetycznego, w tym opukiwanie grasicy, w celu uwolnienia złogów energetycznych i zastąpienia ich pozytywną energią.

Opukiwanie czakr – pozbądź się negatywnych przekonań

Dowiesz się również jak wiara w szkodliwe przekonania wpływa na Twoje życie i jak się ich pozbyć by osiągnąć uzdrowienie duchowe. Opukiwanie czakr jest jedną z głównych metod sugerowanych przez Autorkę w celu pozbycia się napięć skumulowanych w głównych centrach energetycznych. Poświęcając uwagę każdej z siedmiu czakr oraz wypowiadając słowa ustawienia poruszysz zastałą energię i nastroisz się pozytywną energią. Pozbędziesz się negatywnego wzorca myślenia o sobie i swoich możliwościach. A także odrzucisz styl życia, który nie korespondował z Twoimi potrzebami, np. dostosowywanie się do innych czy wykonywanie czynności sprzecznych z Twoimi przekonaniami.

Zapanuj nad emocjami – metoda 3 serc

Metoda 3 serc pozwoli Ci się uwolnić od negatywnych emocji. Rysując linie w kształcie serca, zawsze ostrym punktem ku górze, wokół oczu i ust dotykasz głównych obszarów twarzy wyrażających emocje. Mimo swojej prostoty, metoda ta jest niezwykle skuteczna i zdecydowanie wprowadzi harmonię w Twoim życiu. Z kolei stosując techniki uzdrawiające, takie jak EFT lub opukiwanie, uwolnisz się od toksycznej i wyczerpującej energii lęków. Lęki zaszczepione Ci od dzieciństwa ograniczają Twoją osobowość i kreatywność. Dzięki naturalnym terapiom możesz się ich skutecznie i szybko pozbyć, śmiało osiągać swoje cele i pokochać siebie, po prostu za bycie sobą.

Uzdrawianie energetyczne – wykorzystaj swoją energię do samouzdrawiania

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ