Złote myśli Napoleona Hilla. Kurs osiągania sukcesu na wszystkich poziomach

Tytuł oryginału: Napoleon Hill: Good as Gold
  • ISBN: 978-83-7377-869-6;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 272;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Nowa książka wielkiego mistrza!

Doktora Napoleona Hilla nikomu nie trzeba przedstawiać. Choć od niemal 50 lat nie ma go już z nami, ten prekursor literatury osobistego sukcesu wciąż bardzo mocno wpływa na życie współczesnych ludzi. Jego prace poświęcone były badaniu mocy własnych przekonań i ich roli w odniesieniu sukcesu. Nic dziwnego, że wpłynął na życie najznamienitszych osób jego czasów. To na jego twórczości opierali oni swoje dzieła i filozofię życiową. To właśnie twórczość dr. Hilla pozwoliła im osiągnąć niewyobrażalny wręcz sukces. Teraz może się to stać również Twoim udziałem. A wszystko dzięki jego najnowszej publikacji!

Coś więcej niż książka!

Słynne motto dr. Hilla brzmi: „Co umysł ludzki potrafi wymyślić i w co uwierzy, tego potrafi także dokonać”. Ten zbiór jego bezcennych przemyśleń dobitnie udowodni Ci, że to najszczersza prawda. Znajdziesz w nim perełki wybrane spośród prac Hilla przez Judith Williamson, wieloletnią zwolenniczkę opracowanych przez niego zasad sukcesu. Bada je, prowadzi kurs Keys to Success na Purdue University, a także organizuje seminaria, warsztaty oraz wykłady w najodleglejszych zakątkach świata. Stanowi tym samym żywy dowód na to, że twórczość tego niedościgłego autorytetu z dziedziny rozwoju osobistego jest dziś równie aktualna, jak w momencie jej spisywania.

Moc bezcennych korzyści w zasięgu ręki!

Przeczytanie poszczególnych rozdziałów tej książki z pewnością zostanie Ci wynagrodzone. Niektóre z nich przemówią do Ciebie szczególnie, ponieważ będą odpowiadały temu, w którym miejscu na drodze do sukcesu się znajdujesz. Jeśli przeanalizujesz materiał i odkryjesz, że Twojemu charakterowi brakuje jakiejś cechy, na przykład elastyczności, dowiesz się, jak wprowadzić niezbędne zmiany w swoim zachowaniu, aby wydobyć z siebie to, co najcenniejsze. Korzyść wyniesiona z tej książki zmaterializuje się w postaci bogactw, które odkryjesz, żyjąc zgodnie z celem swojego życia.

Roczny plan sukcesu

Jeśli będziesz czytał jeden rozdział książki tygodniowo, w przeciągu roku zrealizujesz program pionierskiego kursu osiągania życiowego sukcesu na wszystkich poziomach. Podczas lektury będziesz pracował nad szczerą wiarą, że możesz stać się tym, kim pragniesz być. Podnosząc wzrok do swojego „wyższego ja”, zwizualizujesz idealny rezultat zgodny z Twoim celem i planem tu, na Ziemi. Poznasz dowody na to, że myśli stają się rzeczami, podobnie jak i my stajemy się swoimi myślami. Odnajdziesz w sobie ogromne pokłady niewykorzystanego potencjału i poznasz praktyczne aspekty wiary. Dowiesz się również jak nie przyczyniać się do porażek najbliższych Ci osób, w tym dzieci. Rozwiniesz w sobie pewność siebie, ujmującą osobowość i poznasz kosmiczną siłę nawyku. A to dopiero początek Twojej podróży ku spełnieniu.

Mądrość cenniejsza niż złoto!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ