Podróż do sukcesu

Osobisty program sukcesu

  • ISBN: 978-83-7377-339-4;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 292;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2009;
  • Nr wydania: I;
  Mariusz Warda
  NW-Katarzyna Masłowska
  0
  1

  Czym dla Ciebie jest rozwój osobisty?

  Hasło rozwój osobisty zyskuje sobie coraz większą popularność. Każdy chce się rozwijać. Jedni w tym celu zapisują się na warsztaty rozwoju, inni śledzą poczytne blogi, a jeszcze inni kupują książki motywacyjne, których jest prawdziwy wysyp. Jak nie dać się zapędzić w pułapkę ludzi chcących zarobić w internecie? Jak wybrać tylko najlepsze książki o rozwoju osobistym? Odpowiedzi udziela coach, który prowadził blog z tematyki rozwoju osobistego na długo zanim zrobiło się to trendy.

  Jak osiągnąć sukces?

  Jeśli pragniesz poprowadzić ścieżkę swojego życia wprost do sukcesu powinieneś to zrobić z książką Marka Zabiciela. Stanowi ona unikalny kurs rozwoju osobistego skoncentrowany na samodoskonaleniu. Po zastosowaniu zawartych w niej porad nie otrzymasz, co prawda, grawerowanego dyplomu, ale czekać Cię będzie coś znacznie lepszego… Sukces. I to właśnie dlatego jest to najlepszy rodzaj książki o motywacji, po jaką mógłbyś sięgnąć.

  I Ty również możesz kroczyć ścieżką sukcesu

  Dzięki płynnym przejściom przez wszystkie dziedziny życia, Autor wskaże Ci drogę do sukcesu, niezależnie od tego, co to słowo dla Ciebie oznacza. Pieniądze to nie wszystko? Zdecydowanie, dlatego w tym wypadku podejście do szczęścia w życiu jest naprawdę holistyczne. Skorzystaj z jedynego swego rodzaju kompendium, traktującego na równi rozwój duchowy, jak i osobisty. Sporo miejsca poświęcono również zdrowiu – zarówno Twojemu, jak i Twoich bliskich. Praca nad sobą doprowadzi do osiągnięcia harmonii we wszystkich aspektach życia i stworzy dla Ciebie naprawdę szerokie perspektywy.

  Czy łatwo osiągnąć rozwój osobisty?

  Kurs rozwoju osobistego umotywuje Cię do pracy już podczas czytania. Z każdym kolejnym zdaniem nie będziesz wręcz w stanie się doczekać wdrożenia prezentowanych porad w życie. Po co Ci warsztaty rozwoju osobistego, skoro możesz dokonać samodoskonalenia dzięki ćwiczeniom o skuteczności sprawdzonej przez Autora. Stanowią one doskonałe uzupełnienie wskazówek teoretycznych, których jest tutaj znacznie więcej niż w innych książkach motywacyjnych.

  Limity tkwią tylko w głowie

  Odkryjesz świat nieograniczonych możliwości. Czego pragniesz? Poprawy sytuacji finansowej? Lepszej i mniej stresującej pracy? Założenia rodziny lub poznania kogoś wyjątkowego? A może dóbr materialnych, takich jak luksusowy samochód, nowoczesny dom czy letnia rezydencja nad jeziorem? O czymkolwiek marzysz, nie posiadasz tego tylko dlatego, że nie wierzysz wystarczająco, że na to zasłużyłeś. Ta książka motywacyjna pomoże Ci to sobie uświadomić i przełamać bariery, które ktoś kiedyś postawił w Twoim umyśle.

  Im się udało – kolej na Ciebie!

  W poszczególnych rozdziałach poznasz zasady, które przybliżą Cię do sukcesu. Ich uzupełnieniem są wypowiedzi ludzi, którzy osiągnęli sukces zarówno w sferze materialnej, jak i duchowej. Teraz i Ty możesz osiągnąć sukces dzięki klarownym wskazówkom, które pomogły już tysiącom osób! Ich historie Cię uskrzydlą i uzmysłowią, że nie układy, pieniądze czy dobre bądź złe miejsce urodzenia determinuje Twoje życie. To Ty jesteś za nie odpowiedzialny, a teraz możesz z tego skorzystać!

  Czym szybciej zaczniesz pracować nad sukcesem, tym szybciej go osiągniesz.

    

   Patroni:

    • pobierz fragment książki
    ZAPISZ SIĘ