Kurs realizacji marzeń

Jak osiągnąć spełnienie w każdej sferze życia

  • ISBN: 978-83-7377-712-5;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 232;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
NW-Mariusz Golak
0
1

Marzenia sensem naszego życia

Każdy z nas posiada marzenia. Jedni większe inni trochę mniejsze. Umilają nam one codzienność i pozwalają oderwać się od rzeczywistości. Nadają sens życiu i dopingują do pracy w celu ich realizacji. Czasami wydaje się nam jednak, że ich spełnienie jest bardzo odległe lub wręcz niemożliwe, a wcale tak nie jest i być nie powinno. Jak realizować swoje marzenia i zamienić je w łatwe do osiągnięcia cele, dowiesz się właśnie z tej książki.

Zacznij myśleć pozytywnie!

Żeby zmieniło się Twoje życie, musisz najpierw zacząć od siebie. Zdrowe, pozytywne myśli tworzą zdrowe emocje i dobre samopoczucie. Dzięki temu Twoja rzeczywistość może nabrać całkowicie nowego kształtu, zaczniesz pozytywnie patrzeć na świat, zdobywając wówczas siłę do działania.

Zmień swoje życie

Kurs realizacji marzeń to program rozwoju osobistego, niezwykle prosty i motywujący o udowodnionej skuteczności bo oparty na doświadczeniach Autora. Porusza 52 tematy z różnych dziedzin życia, po jednym na każdy tydzień. Możesz rozpocząć go w każdej chwili i od dowolnego miejsca. Ty sam decydujesz kiedy i w jakim momencie chcesz podjąć wyzwanie i zmienić coś w sobie i wokół siebie. Autor w tej książce udostępnia szereg praktycznych zadań, wskazówek i ćwiczeń niezwykle pomocnych w realizacji marzeń. Podpowiada jak pozbyć się samokrytycyzmu oraz jak uodpornić się na negatywne aspekty życia. Mówi jak dostrzegać w ludziach samo dobro i jak przygotować się na wszelkie zmiany. Udowadnia, że warto cieszyć się z małych rzeczy i pozwolić sobie na szczęście, nawet to chwilowe. Nie odkładaj życia na później. Nie zwlekaj. Co chcesz zrobić, zrób teraz!

Możesz zrealizować każde pragnienie.

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ