Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu

  • ISBN: 978-83-8171-682-6;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 324;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: II-dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Czy uzdrawianie myślami jest możliwe?

Związku pomiędzy ciałem a psychiką nie trzeba w dzisiejszych czasach udowadniać. Świadczy o nim chociażby osławiony efekt placebo. Jak to możliwe, że umysły poważnie chorych ludzi, tylko w oparciu o przekonanie, że otrzymują lek, potrafiły wyleczyć ciała z pozornie nieuleczalnych chorób? Bez dodatkowych terapii. To właśnie nazywamy efektem placebo. I co najważniejsze – czy każdy z nas może dowolnie wykorzystywać tę uzdrawiającą właściwość swojej świadomości? Czy da się tak zaprogramować podświadomość, aby uzdrawianie ciała myślami było możliwe? Czy możemy zdobyć na to dowody? Tak!

Uzdrawianie myślami – twoja wyobraźnia, pozytywne myślenie i pełne szczęścia wizualizacje są kluczem do wyleczenia ciała i zdrowia

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udziela dr David Hamilton. To niekwestionowany autorytet medyczny o wieloletnim doświadczeniu w branży farmaceutycznej, a także autor światowych bestsellerów. Dziś podróżuje po całym świecie i prowadzi warsztaty, pomagając ludziom zrozumieć potężny wpływ umysłu na ciało. W swojej pierwszej na polskim rynku książce opisuje, w jaki sposób możemy wykorzystać wizualizacje, zaszczepione w nas przekonania o szczęściu i zdrowiu, a także pozytywne myślenie do leczenia całego organizmu. Poprzez rewolucyjną metodę uzdrawiania kwantowego Autor pokazuje, jak wyobraźnia i myśli stymulują systemy obronne ciała oraz uruchamiają procesy zwalczania choroby, bólu i dolegliwości fizycznych.

Uzdrawiająca moc jest w tobie – ta książka nauczy cię, jak ją wykorzystać

Wszystkie przytoczone w tej książce tezy zostały poparte przemawiającymi do wyobraźni i inspirującymi historiami pacjentów, a także wynikami badań, co czyni tę pozycję jeszcze bardziej wartościową. Po raz pierwszy w sposób tak naukowy przeanalizowano leczniczy potencjał kryjący się w naszym umyśle. Dobra wiadomość jest taka, że aby z niego skorzystać, nie potrzebujesz żadnych specjalistycznych ćwiczeń czy kursów, ani drogich terapii. Wszystko, czego potrzebujesz, posiadasz w sobie od dnia narodzin. Autor nauczy się tego, w jaki sposób możesz programować swoją podświadomość, aby uruchomić procesy uzdrawiania kwantowego poprzez myśli.

Twój umysł – najskuteczniejszy lek

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ