Duchowe przyczyny chorób chronicznych

Samouzdrawianie w 10 krokach

  • ISBN: 978-83-7377-920-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 184;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
0
1

Co to są choroby psychosomatyczne?

Nasz umysł ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu w tym procesy uzdrawiania. Wydarzenia z przeszłości i traumy oraz powiązane z nimi emocje, reakcje, strategie i odruchy trwale zapisują się w umyśle. Mają one ogromny wpływ na przyszłe zachowanie i mogą pozostawiać fizyczne ślady, objawiać się bólem, depresją i powodować choroby psychosomatyczne. Duszy, ducha, prany czy pola morfogenetycznego nie da się zbadać pod mikroskopem. Gdy jednak zrozumie się jak działa, możliwe staje się uzdrowienie. Opisane w książce przyczyny chorób oraz techniki uzdrawiające z dziedziny medycyny alternatywnej opierają się na wiedzy o psychosomatyce i powiązaniu psychiki i umysłu z ciałem fizycznym. Zawarte w niej, w pełni bezpieczne i praktyczne, techniki holistyczne pozwolą ci dotrzeć do, zakorzenionych w umyśle, duchowych traum i zakodowanych reakcji na stres. Skutecznie oczyścisz umysł z negatywnych powiązań, wyzwolisz pozytywne myślenie i samouzdrawianie i wyeliminujesz choroby chroniczne.

Choroby psychosomatyczne – jak skutecznie uwolnić się od depresji ?

Metoda Autora jest skuteczna w pozbywaniu się przyczyn chorób chronicznych. Często nie są one żadnymi chorobami, a jedynie objawami. Opisana w książce metoda opiera się na pozytywnym myśleniu i świadomym wykorzystaniu umysłu do uzdrawiania organizmu. Ponieważ często choroby o podłożu psychosomatycznym powstają w wyniku ukrytych w podświadomości lęków, nieprzepracowanych lub nieuświadomionych urazów. Dlatego aby uzdrowić umysł i ciało, musisz szczerze i dogłębnie je przepracować. Przy pomocy odpowiednich technik uzdrawiających myśli, możesz sprawić, że objawy takie jak depresja, alergie, migreny, bóle żołądka czy szumy uszne znikną. Autor opisuje 10 prostych zasad, które możesz bezpiecznie sprawdzić na sobie. Zostały one potwierdzone naukowo i są na tyle łatwe do wykonania, że nie potrzebujesz do tego dodatkowych narzędzi. Dowiesz się jak dotrzeć do własnej podświadomości, by uzyskać najgłębiej skrywane informacje o sobie i poznać przyczyny chorób. Następnie wykorzystasz techniki holistyczne i przeprogramujesz podświadomość tak, aby uruchomić procesy samouzdrawiania.

Skuteczne metody samouzdrawiania w eliminowaniu chorób psychosmatycznych

Autor opracował metodę, w oparciu o techniki holistyczne, która pozwala na przetwarzanie informacji, nawet tych, których nie pamiętasz. Opiera się ona na metodach odzyskiwania zdrowia z punktu widzenia psychologii głębi i podkreśla wpływ jaki psychika i podświadomość ma na ciało. Odkrycie przyczyn chorób czyli duchowych traum i wywodzących się z nich zakodowanych reakcji na stres, pozwoli ci oczyścić i przeprogramować umysł. W ten sposób wyeliminujesz różnego rodzaju choroby chroniczne, psychosomatyczne, autoimmunologiczne czy psychiczne. Jego metoda sprawia, że depresja, alergie, migreny, bóle, skurcze, jąkanie się, niedosłyszenie czy lęki znikają nawet w ciągu kilku sekund. Dzieje się tak ponieważ twój mózg wysyła odpowiednie informacje do ciała. To dzięki jego nieograniczonym możliwościom, możesz zmieniać nastawienie i przekierować pozytywne myśli do mięśni i innych części ciała. Właśnie wtedy następuje proces uzdrowienia.

Ty też możesz uwolnić się od chorób psychosomatycznych i przewlekłych

Autor wyjaśnia co kryje się za reiki, hipnozą, szamanizmem, uzdrawianiem duchowym, efektem placebo czy homeopatią. Ujawnia co stoi za uzdrawiającym działaniem sugestii, pozytywnego myślenia czy rytuałów. Udowadnia też, że do zwalczania chorób psychicznych i psychosomatycznych objawów oraz niektórych chorób przewlekłych nie potrzeba żadnych leków. Wystarczą jedynie informacje, które tkwią w twojej podświadomości. Jak je wykorzystać?? Jak przeprogramować duchowe traumy i zmienić sposób reakcji na stres i świat zewnętrzny? W książce znajdziesz bezpieczne techniki uzdrawiające, z pola medycyny alternatywnej, które już pomogły tysiącom ludzi. Potwierdzają to zarówno historie pacjentów cierpiących na choroby chroniczne i psychosomatyczne, jaki i cytowane badania. Teraz i ty możesz odkryć przyczyny chorób i odzyskać zdrowie, dzięki prostym i całkowicie bezpiecznym technikom holistycznego samouzdrawiania.

Skuteczne samouzdrawianie z chorób psychosomatycznych i chronicznych

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ