Chi Kung teoria i praktyka. Naturalna energia i chiński sposób na zdrowie i wieczną młodość
  • ISBN: 978-83-7377-792-7;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 392;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Mariusz Golak
0
0

Poznaj tajemniczą energię chi

W Tradycyjnej Medycynie Chińskiej dużą rolę odgrywa energia, która odpowiada za nasz stan fizyczny i psychiczny. Energia ta, zwana chi, ma złożoną formę i składa się z różnych form: promieniowanie podczerwone, ładunek elektrostatyczny, infradźwięki oraz pola magnetyczne. Przenika wszystko wokół nas, zarówno to co widzimy – ciało, drzewa, góry, domy, jak i to czego nie widać np. naszą wyobraźnię. Bez chi umieramy. Niestety, większość z nas nieświadomie blokuje przepływ tej mocy i przeżywa swoje życie nie wykorzystując własnego potencjału. Dzięki tej książce można jednak coś z tym zrobić.

Chi Kung – chińskie ćwiczenia zdrowotne

Chi Kung (inaczej zwana Qigong lub Czikung) to pochodząca ze starożytnych Chin sztuka kładąca nacisk na naukę rozwijania i wykorzystywania energii chi drzemiącej w ciele człowieka. Qigong polega na połączeniu oddechu ze świadomością. Umysł porusza chi, a chi porusza krew i tlen, w wyniku czego zmienia się metabolizm. Ten wyjątkowy zestaw ćwiczeń może być wykorzystywany w rozmaitych celach: medycznych, medytacyjnych, jak również jako sztuka walki.

Ćwiczenia oddechowe, które poprawią jakość Twojego życia

Przedstawiony przez Autorkę L. V. Carnie zestaw delikatnych ćwiczeń Chi Kung pomoże Ci odmienić Twoją codzienność. Dzięki tej książce poznasz nie tylko historię i pochodzenie Qigong, ale również dowiesz się czym są i jaką pełnią funkcje centra energetyczne – czakry, czy kanały łączące – meridiany. Poznasz połączenie między Chi Kung a yin yang, dowiesz się jaką rolę odgrywa pięć żywiołów w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej oraz jaki ma związek z Qigong, a także opanujesz zestawy ćwiczeń rozwijających różne aspekty Twojego ciała i umysłu np. trening sensoryczny, mentalny, zdrowotny czy aktywnościowy.

Popraw jakość swojego życia i zdrowia

Opanowując tą starożytną sztukę oddychania, będziesz wyglądał i czuł się młodziej, wzniesiesz swoją sprawność fizyczną na wyższy poziom, a uszkodzone tkanki w Twoim ciele będą goiły się szybciej. Zwiększysz swoją sprawność seksualną i zaczniesz dostarczać swojemu partnerowi doznań, o jakich nigdy nie śnił. Nauczysz się kontrolować oddech oraz temperaturę swojego ciała, rozgrzewając się lub schładzając według uznania. Rozwiniesz również zdolności parapsychiczne, będziesz uzdrawiał na odległość, rozmawiał z duchami i poruszał przedmioty siłą swojego umysłu. Zaczniesz też nawiązywać lepszą więź ze zwierzętami, zarówno żyjącymi na wolności, jak i domowymi.

Wykorzystaj swój pełen potencjał

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ