Cuda duchowego uzdrawiania

Uświęcona mądrość, wiedza i praktyczne techniki

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-690-6;
 • Cena katalogowa: 44.40 zł;
 • Ilość stron: 400;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2014;
 • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
NW-Katarzyna Masłowska
0
1

Uzdrów swoje ciało i duszę

Miliony ludzi żyjących na Ziemi cierpi z powodu chorób na poziomie ciała duchowego, mentalnego, emocjonalnego i fizycznego. Stale poszukują oni dawnych tajemnic, mądrości, wiedzy i praktycznych technik uzdrawiania do odnowy i przedłużenia życia. Szukają sił transformujących relacje międzyludzkie, sprawy materialne oraz karierę. Teraz dzięki autorowi – duchowemu nauczycielowi, jednemu z najbardziej uznawanych i cenionych przedstawicieli Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na świecie i specjalisty z dziedziny Tai Chi i feng shui, który wykorzystuje w swoich praktykach osiągnięcia współczesnej medycyny zachodniej, będziesz mógł osiągnąć to wszystko i zyskać o wiele więcej.

Przywróć zdrowie i dobre samopoczucie

Prezentowane przez Autora techniki pomogą Ci zadbać o swoje zdrowie i przywrócić równowagę w funkcjonowaniu narządów wewnętrznych. Uregulujesz przepływ energii Qi oraz krwi w naczyniach krwionośnych oraz przywrócisz prawidłową pracę serca. Wygląd Twoich paznokci się poprawi, a skóra nabierze blasku. Płuca, nerki i wątroba będę pracować z większą wydajnością, a to tylko kilka z wielu przykładów samouzdrawiania, jakich możesz doświadczyć dzięki tej niezwykłej książce.

Uzdrawianie emocji i ducha

Poprzez uzdrawiającą moc mantr Twój umysł się oczyści, a ciało duchowe się uzdrowi. Medytacja sprawi, że odzyskasz wewnętrzny spokój, zapewnisz sobie wyciszenie i skupienie. Uspokoisz tym samym nie tylko oddech, ale też swoje myśli. Odmłodzisz ciało, a praktyka wizualizacji pomoże Ci rozprzestrzenić uzdrawiającą energię do każdego zakątka Twojego ciała. Dzięki temu pozbędziesz się negatywnych emocji i odtąd będziesz z miłością traktować zarówno osoby, jak i zwierzęta czy przedmioty.

Odblokuj energię za pomocą różnorodnych technik

Mistrz Zhi Gang Sha udowadnia, że wszyscy mamy zdolność uzdrawiania siebie, a nawet innych. Jego nauki dotyczące tego, jak energia i przekaz łączą świadomość, umysł, ciało oraz ducha tworząc dynamiczną informacyjną sieć, są łatwe do zastosowania. Efekty tych metod, poddane próbie czasu, udowodniły tysiącom ludzi, że w konkretnych dźwiękach, ruchach i spostrzeżeniach kryją się uzdrawiające energie i przekazy. W książce opisuje, jak używać technik, takich jak śpiew, kaligrafia, medytacja służących do odblokowania energii w komórkach i narządach, która generuje procesy samoleczenia w ciele. Dodatkowo, oprócz potężnych mantr zawartych w publikacji, znajdziesz w niej również starożytne duchowe sekrety, nauki oraz wiedzę praktyczną pomocną w samouzdrawianiu.

Uzdrowianie na wszystkich poziomach.

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  ZAPISZ SIĘ