Kundalini

Boska energia w Twoim życiu

  • ISBN: 978-83-8171-747-2;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Energia kundalini – dowiedz się czym jest i jak ją wykorzystać

Praktykujesz jogę? Medytujesz? A może ćwiczysz oddech lub ciało? Energia kundalini pomoże Ci skutecznie zadbać o zdrowie i samopoczucie. Wiedza o niej i jej oddziaływaniu przez stulecia była zastrzeżona dla mędrców i wieloletnich praktyków medytacji. Teraz, dzięki tej książce możesz w pełni poznać jej moc i z niej skorzystać, ponieważ jest ona przeznaczona zarówno dla doświadczonych, jak też początkujących adeptów rozwoju duchowego i energetycznego uzdrawiania.

Skorzystaj z porad i inspiracji eksperta

W skorzystaniu z kundalini energii pomoże Ci Cyndi Dale – międzynarodowa ekspertka specjalizująca się w dziedzinie metod energetycznego uzdrawiania. Od lat podnosi ona na duchu czytelników oraz inspiruje ich do poszukiwania zarówno sensu życia, jak i własnej osobowości. Proponowane w tej książce ćwiczenia i medytacje pozwolą Ci w pełni wykorzystywać uzdrawianie energia kundalini i wzbogacić Twoje życie intymne.

Poznaj nową, lepszą jakość swojego życia

Dzięki energii kundalini Twoje życie uzyska nową jakość, zarówno na polu materialnym jak i duchowym. Kundalini znajdzie swoje zastosowanie w codziennych działaniach oraz prostowaniu wszelkich dolegliwości zdrowotnych. Pomoże Ci także odkryć nową jakość w związkach międzyludzkich i znacząco zwiększy ilość sukcesów zawodowych.

Uzdrawianie energią – sam możesz się go nauczyć

Energia Kundalini, bez wątpienia, znana była od dawna jako niebiańska moc i niezawodny sposób osiągnięcia oświecenia. Nie ogranicza się ona wyłącznie do wzniosłych, duchowych doznań. Uważa się ją również za sekretny klucz do przyjemności cielesnych i radości. Choć jest to energia o niebiańskim pochodzeniu, nie musisz się po nią udawać w niebiosa – jest w pełni dostępna na ziemi. Wystarczy, że zaprosisz ją do swojego życia, a ona natychmiast przybędzie i rozświetli wszystkie sfery Twojej codzienności.

Dzięki informacjom zawartym w tej książce:

– dowiesz się, czym jest energia kundalini i jak ją wykorzystać w codziennym życiu;
– poznasz ćwiczenia, wizualizacje i medytacje, które pomogą Ci wyzwolić i wykorzystać energię kundalini;
– wykorzystasz uzdrawiającą moc energii do poprawy zdrowia i samopoczucia,
– poprawisz energię seksualną oraz odkryjesz jej święte siły;
– uzyskasz poczucie samokontroli;
– zamienisz pokusy w radosne poczynania;
– uzdrowisz stare problemy;
– podbudujesz pewność siebie;
– zwiększysz świadomość, zaakceptujesz oraz pokochasz potrzeby swojego ciała, od tych podstawowych, poprzez potrzeby seksualne, aż po potrzeby dietetyczne.

Już dziś możesz poczuć radość życia i satysfakcję

Energia kundalini istnieje po to, aby wykorzystywać ją w codziennym życiu w celu poprawy zdrowia oraz w związkach i w pracy. Jest niebiańskim światłem, które bez wątpienia oświeca to, czym jesteś i wszystko, co robisz. Autorka w książce oferuje szereg narzędzi do okiełznania tej wspaniałej energii. Są wśród nich między innymi tantra, mantry i praca z oddechem. Dzięki nim odkryjesz nowy wymiar spełnienia, radości, obfitości i satysfakcji. Już dziś możesz wprowadzić nieco niebiańskości w swoją codzienność. Wszystko za sprawą energii, która cały czas przepływa wokół Ciebie. Jedynie od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się z niej skorzystać. Jak to zrobić i w czym Ci ona pomoże? Z pewnością odpowiedzi znajdziesz w tej książce!

Kundalini – boska energia, dzięki której uzdrowisz swoje życie

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ