Oczyszczanie organizmu dla kobiet. Smukłe, promienne i zdrowe ciało w 4 tygodnie

Oczyszczanie organizmu to najlepsze działanie jakie możesz podjąć, aby poprawić stan zdrowia, wzmocnić organizm i zyskać dodatkową energię. Czterotygodniowy program detoksykacyjny to tylko początek, nowego sposobu odżywiania, dzięki któremu już na zawsze Twoje ciało odzyska jędrność, Ty rozkwitniesz, rozkoszując się zdrowymi odpowiednikami ulubionych potraw. Nie ma nic lepszego od życia w oczyszczonym ciele!

  • ISBN: 978-83-7377-468-1;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 290;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2012;
  • Nr wydania: II;

Twoje odżywianie jest kluczem do zdrowia

Lekarze i dietetycy od dawna alarmują, że zachodnia dieta bogata w przetworzoną żywność, mięso, tłuszcze trans oraz słodycze, wyraźnie zwiększa ryzyko wystąpienia groźnych chorób cywilizacyjnych takich jak: otyłość, cukrzyca typu 2, nadciśnienie oraz choroba wieńcowa. Zdrowe odżywianie obfitujące w owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste, ryby czy niewielkie ilości drobiu zmniejszają natomiast ryzyko ich występowania! Dzięki unikatowym poradom autorki dowiesz się jak stopniowo zrezygnować z niezdrowego stylu życia oraz jak rozpocząć zdrowe i pełne pasji życie.

Oczyść swój organizm z toksyn

Oczyszczanie organizmu to najlepsze co możesz zrobić dla siebie i dla swojego organizmu. Natalia Rose, certyfikowana dietetyczka kliniczna, twórczyni metody zwanej Detoks dla kobiet, wprowadzi Cię w jej tajniki. „Zapchanie” komórek, tkanek, narządów substancjami odpadowymi nagromadzonymi z powodu wieloletniej niezdrowej diety, jest przyczyną braku równowagi fizycznej i emocjonalnej. Jedynym rozwiązaniem jest usunięcie złej „materii” właśnie przez oczyszczanie organizmu z toksyn!

Detoksykacja organizmu i jej zalety

Zaprezentowany przez Autorkę Detoks dla kobiet przynosi skuteczne, szybkie i co najważniejsze trwałe efekty. Dzięki tej wyjątkowej kuracji oczyszczającej zauważysz:
– szybką, utrzymującą się utratę wagi,
– eliminację lub wyraźne zmniejszenie cellulitu,
– jędrną, napiętą skórę twarzy
– jędrne ciało,
– lepsze krążenie,
– zwiększenie poziomu energii,
– mniejsze wahania nastroju
i wiele innych ….

Odtrucie organizmu tu i teraz!

Ta wyjątkowa dieta odtruwająca organizm stworzona wyłącznie dla kobiet pomoże Ci pogodzić przyjemność płynącą z dobrego jedzenia wraz ze skuteczną poprawą zdrowia, dzięki czemu pokochasz nie tylko swoje posiłki, ale również swoją przemianę. Dowiedz się jak oczyścić organizm z toksyn domowymi sposobami. Poznaj specjalnie przygotowane zdrowe przepisy i plan diety. Naucz się wewnętrznego wyciszania, szczotkowania ciała na sucho, a także dodatkowych sposobów zwalczania drożdżaków. Oto Twoja „chwila prawdy”. Z pewną świadomością podejmij decyzję, by dążyć do pełnego harmonii piękna kobiecego ciała i trzymaj się tego!

Odzyskaj równowagę w 4 tygodnie!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ