Oczyszczanie organizmu dla kobiet

Smukłe, promienne i zdrowe ciało w 4 tygodnie

  • ISBN: 978-83-7377-468-1;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 290;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2012;
  • Nr wydania: II;
  Janusz Nawrocki
  NW-Monika Muszyńska
  0
  1

  Twoje odżywianie jest kluczem do zdrowia

  Lekarze i dietetycy od dawna alarmują, że zachodnia dieta bogata w przetworzoną żywność, mięso, tłuszcze trans oraz słodycze, wyraźnie zwiększa ryzyko wystąpienia groźnych chorób cywilizacyjnych takich jak: otyłość, cukrzyca typu 2, nadciśnienie oraz choroba wieńcowa. Zdrowe odżywianie obfitujące w owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste, ryby czy niewielkie ilości drobiu zmniejszają natomiast ryzyko ich występowania! Dzięki unikatowym poradom autorki dowiesz się jak stopniowo zrezygnować z niezdrowego stylu życia oraz jak rozpocząć zdrowe i pełne pasji życie.

  Oczyść swój organizm z toksyn

  Oczyszczanie organizmu to najlepsze co możesz zrobić dla siebie i dla swojego organizmu. Natalia Rose, certyfikowana dietetyczka kliniczna, twórczyni metody zwanej Detoks dla kobiet, wprowadzi Cię w jej tajniki. „Zapchanie” komórek, tkanek, narządów substancjami odpadowymi nagromadzonymi z powodu wieloletniej niezdrowej diety, jest przyczyną braku równowagi fizycznej i emocjonalnej. Jedynym rozwiązaniem jest usunięcie złej „materii” właśnie przez oczyszczanie organizmu z toksyn!

  Detoksykacja organizmu i jej zalety

  Zaprezentowany przez Autorkę Detoks dla kobiet przynosi skuteczne, szybkie i co najważniejsze trwałe efekty. Dzięki tej wyjątkowej kuracji oczyszczającej zauważysz:
  – szybką, utrzymującą się utratę wagi,
  – eliminację lub wyraźne zmniejszenie cellulitu,
  – jędrną, napiętą skórę twarzy
  – jędrne ciało,
  – lepsze krążenie,
  – zwiększenie poziomu energii,
  – mniejsze wahania nastroju
  i wiele innych ….

  Odtrucie organizmu tu i teraz!

  Ta wyjątkowa dieta odtruwająca organizm stworzona wyłącznie dla kobiet pomoże Ci pogodzić przyjemność płynącą z dobrego jedzenia wraz ze skuteczną poprawą zdrowia, dzięki czemu pokochasz nie tylko swoje posiłki, ale również swoją przemianę. Dowiedz się jak oczyścić organizm z toksyn domowymi sposobami. Poznaj specjalnie przygotowane zdrowe przepisy i plan diety. Naucz się wewnętrznego wyciszania, szczotkowania ciała na sucho, a także dodatkowych sposobów zwalczania drożdżaków. Oto Twoja „chwila prawdy”. Z pewną świadomością podejmij decyzję, by dążyć do pełnego harmonii piękna kobiecego ciała i trzymaj się tego!

  Odzyskaj równowagę w 4 tygodnie!

    

   Patroni:

   • Psychotronika
   ZAPISZ SIĘ