Pozytywne picie. Kontroluj alkohol zanim on zacznie kontrolować Ciebie
  • ISBN: 978-83-7377-482-7;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 172;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Mariusz Warda
0

Czy wiesz, w jaki sposób możesz panować nad alkoholem i swoimi wyborami?

Czy czujesz czasami, że tracisz kontrolę nad swoim życiem i wyborami, jakie podejmujesz? Dostrzegasz, że jest Ci coraz trudniej zrezygnować z alkoholu i rzeczy, które niekoniecznie są dla Ciebie dobre? Czy uważasz, że jesteś już uzależniony od alkoholu i nie wyobrażasz już sobie wieczora bez rozluźniającego drinka?

Nie trać kontroli nad swoim życiem!

Życie jest zbyt krótkie, by pozwalać używkom na odbieranie nam kontroli nad nim. To książka dla każdego, kto chce zacząć panować nad piciem alkoholu, zanim to on zacznie kontrolować jego życie. Poznaj unikalny system odzyskiwania władzy nad swoimi wyborami opierający się na trzech technikach łączących ciało i umysł – NLP, EFT i TFT oraz poświęć chwilę na swój rozwój osobisty. Metody te pozwolą Ci zapobiec powstaniu choroby alkoholowej i uzyskać większą kontrolę nad alkoholem oraz, w wielu przypadkach, nad innymi substancjami mogącymi nas uzależnić, takimi jak choćby legalne narkotyki, np. czekolada czy papierosy, czy też nad nielegalnymi i znacznie groźniejszymi dla nas narkotykami. Techniki te są proste w zastosowaniu i przynoszą szybkie efekty. Pomogą pozbyć się dawnych przyzwyczajeń i zastąpić je nowymi, lepszymi i bardziej produktywnymi nawykami. Ponadto pozwolą na podejmowanie w pełni świadomych wyborów, zdecydowanie korzystniejszych dla nas.

Poznaj korzyści życia bez alkoholu

Wystarczy, że opukasz palcami kilka istotnych punktów na swoim ciele, a zakodujesz sobie limit spożycia alkoholu na dany wieczór. Twoja podświadomość uchroni Cię przed objawami alkoholizmu i jego skutkami oraz sięgnięciem po kolejne piwo, a Ty nie będziesz nawet odczuwał takiej potrzeby. Autor ukazuje także korzyści z ograniczania codziennego picia piwa i innego alkoholu, o których nie miałeś dotychczas pojęcia. Wszystkie one przedstawione są w formie inspirujących historii ludzi, którzy już zwyciężyli ze swoimi uzależnieniami i zdecydowali się na odstawienie alkoholu.

Pobudź swoje punkty meridianowe i pozbądź się negatywnych emocji

Poznasz także metody radzenia sobie ze stresem, bólem, traumami, gniewem i depresją za pomocą pobudzania punktów meridianowych w ciele. Czytelne ilustracje ułatwią skorzystanie z każdego z nich. Od dziś to Ty będziesz kontrolował picie alkoholu! Już nie musisz się tego wstydzić. Od teraz sam zaczniesz nad tym panować i będzie to pozytywne doświadczenie. Sam będziesz decydować kiedy i ile pijesz. Bądź spokojny, alkohol nie zniknie z Twojego życia, lecz stanie się przydatnym towarzyszem, nad którym będziesz miał pełną kontrolę.

Czas odzyskać władzę nad życiem!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ