Pozytywne picie

Kontroluj alkohol zanim on zacznie kontrolować Ciebie

  • ISBN: 978-83-7377-482-7;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 172;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Monika Muszyńska
0
1

Czy wiesz, w jaki sposób możesz kontrolować alkohol i swoje wybory?

Czy czujesz czasami, że tracisz kontrolę nad swoim życiem i wyborami, jakie podejmujesz? Dostrzegasz, że jest Ci coraz trudniej zrezygnować z alkoholu i rzeczy, które niekoniecznie są dla Ciebie dobre? Czy uważasz, że jesteś już uzależniony od alkoholu i nie wyobrażasz już sobie wieczora bez rozluźniającego drinka? To książka dla każdego, kto chce zacząć kontrolować alkohol, zanim to on zacznie kontrolować jego życie.

Nie trać kontroli nad swoim życiem!

Poznaj unikalny system odzyskiwania władzy nad swoimi wyborami opierający się na trzech technikach łączących ciało i umysł – NLP, EFT i TFT . Metody te pozwolą Ci zapobiec powstaniu choroby alkoholowe. A także uzyskać większą kontrolę nad alkoholem oraz innymi substancjami zniewalającymi umysł, np. narkotykami. Techniki te są proste w zastosowaniu i przynoszą szybkie efekty. Pomogą pozbyć się dawnych przyzwyczajeń i zastąpić je nowymi, lepszymi i bardziej produktywnymi nawykami. Ponadto umożliwią podejmowanie w pełni świadomych, zdecydowanie korzystniejszych dla nas, wyborów.

Poznaj korzyści życia bez alkoholu

Wystarczy, że opukasz palcami kilka istotnych punktów na swoim ciele, a zakodujesz sobie limit spożycia alkoholu na dany wieczór. Twoja podświadomość uchroni Cię przed objawami alkoholizmu i jego skutkami oraz sięgnięciem po kolejne piwo. Co ważniejsze, nie będziesz nawet odczuwał takiej potrzeby. Autor ukazuje także korzyści z ograniczania codziennego picia piwa i innego alkoholu, o których nie miałeś dotychczas pojęcia. Wszystkie one przedstawione są w formie inspirujących historii ludzi, którzy już przezwyciężyli swoje uzależnienia i zdecydowali się na odstawienie alkoholu.

Pobudź swoje punkty meridianowe i zacznij kontrolować alkohol

Poznasz także metody radzenia sobie ze stresem, bólem, traumami, gniewem i depresją za pomocą pobudzania punktów meridianowych w ciele. Czytelne ilustracje ułatwią skorzystanie z każdego z nich. Od dziś, to Ty będziesz kontrolował picie alkoholu! Już nie musisz się tego wstydzić. Od teraz sam zaczniesz panować na spożywaniem alkoholu i będzie to dla Ciebie pozytywne doświadczenie. Sam będziesz decydować kiedy i ile pijesz. Alkohol nie zniknie z Twojego życia, lecz stanie się odruchem, nad którym będziesz miał pełną kontrolę.

Czas odzyskać władzę nad życiem!

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ