Sukces z EFT. Zmień przekonania, zyskaj fortunę
  • ISBN: 978-83-7377-733-0;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 192;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
0

EFT na wiele problemów

Technika emocjonalnej wolności, inaczej EFT znane jest również pod nazwami: metoda opukiwania, opukiwanie meridianów, tapping czy psychologia energetyczna. Wywodzi się z dorobku akupunktury i medycyny wschodniej, a obecnie wykorzystywane jest głównie przez medycynę alternatywną. Technika EFT może mieć wielorakie zastosowanie, najczęściej służy rozwojowi osobistemu oraz zawodowemu. Jest doskonałą metodą na redukcję stresu, pozbycie się negatywnych emocji, fizycznego bólu, traum z przeszłości, lęków oraz fobii. Od wielu lat stosowana jest przy problemach emocjonalnych, w biznesie i finansach, jak również w podnoszeniu wydajności w sporcie.

Metoda eft na czym polega?

Twórca metody – Gary Craig zakłada, że negatywne emocje są formą energii, która powstała w wyniku zaburzenia w polu energetycznym człowieka. W każdym z nas przepływa subtelna energia, która kieruje zdrowiem oraz chorobą. Energia ta przepływa w podskórnych kanałach, zwanych meridianami. Jeśli w takim kanale powstanie blokada, objawia się negatywnymi emocjami, przekonaniami, myślami, napięciami w ciele czy też zaburzeniami fizycznymi wywołującymi choroby i ból. Kluczem do przywrócenia równowagi w systemie energetycznym jest odblokowanie meridianów poprzez skoncentrowaną na problemie myśl, połączoną z opukiwaniem odpowiednich punktów akupunkturowych na ciele.

Usuń blokady i otwórz się na pozytywne zmiany

W swojej książce Iwona Kotłowska, coach rozwoju w biznesie, trener rozwoju osobistego, a także ekspert w zakresie redukcji stresu proponuje wiele technik EFT wraz ze zdjęciami oraz szczegółowym ich opisem. Dzięki nim z łatwością odzyskasz równowagę i wykażesz pozytywne podejście do nurtujących Cię spraw. Poznasz system usuwania blokad w biznesie i sam opracujesz ćwiczenia, które wyeliminują lęk i opór przed zmianą. Do tego możesz wykorzystać opisaną w książce metodę Kaizen czyli podzielić jeden ważny cel na kilka mniejszych. Zyskasz wówczas poczucie, że sytuacja będzie zmieniała się stopniowo, a nie drastycznie. Poznasz też techniki koncentracji, które stanowią podstawę szybkiego podejmowania decyzji oraz sprawnego i efektywnego działania.

Odkryj w sobie utraconą energię

Odkryjesz i nazwiesz swoje fobie. Równie dobrze może to być lęk przed porażką jak i sukcesem. To one mogą blokować Cię przed dalszym rozwojem czy wykonaniem kolejnego kroku. Gdy się ich pozbędziesz nauczysz się precyzyjnie ustalać cele oraz konsekwentnie je osiągać. Poznasz tkwiące w Tobie przekonania i zmienisz te, które są niewłaściwe. Dowiesz się jak radzić sobie z negatywnymi emocjami. Odzyskasz dawną energię oraz zapał do działania!

Prosta droga do sukcesu

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ