Sukces z EFT

Zmień przekonania, zyskaj fortunę

  • ISBN: 978-83-7377-733-0;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 192;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Magdalena Kuźmiuk
0
1

Szerokie zastosowanie i coraz większa popularność metody EFT

Czy opukując odpowiednie punkty na ciele – meridiany, można się pozbyć stresu i odzyskać szczęście? Czy umiejętne zastosowanie tappingu pozwoli wyzbyć się negatywnych emocji i lęku? Odpowiedź brzmi: tak! Jeśli dotąd nie znałeś EFT lub byłeś wobec niej sceptyczny, warto poświęcić chwilę  terapii, która zrewolucjonizowała współczesne techniki uzdrawiające. EFT wywodzi się z dorobku akupunktury i medycyny wschodniej, wykorzystywane jest głównie przez medycynę alternatywną. Technika EFT ma wiele zastosowań. Czy wiesz, że EFT i tapping możesz wykorzystać także w pracy? Zaś metoda Kaizen najczęściej służy rozwojowi osobistemu i zawodowemu nastawionemu na sukces. Jest doskonałą techniką uzdrawiającą służącą redukcji stresu, pozbyciu się negatywnych emocji, fizycznego bólu, traum z przeszłości, lęków oraz fobii. Od wielu lat stosowana jest przy problemach emocjonalnych, w biznesie i finansach, jak również w podnoszeniu wydajności w sporcie.

Na czym konkretnie polega metoda EFT?

Jej twórca – Gary Craig, zakłada, że negatywne emocje są formą energii, która powstała w wyniku zaburzenia w polu energetycznym człowieka. W każdym z nas przepływa subtelna energia, która kieruje zarówno zdrowiem, jak i chorobą. Energia ta płynie w podskórnych kanałach – meridianach. Blokada w takim kanale powoduje negatywne emocje i myśli, napięcia w ciele, ale też zaburzenia fizyczne wywołujące ból, kłopoty ze zdrowiem, choroby. Kluczem do przywrócenia równowagi w systemie energetycznym jest odblokowanie meridianów. Jak to działa? Ta technika uzdrawiająca wykorzystuje to, że potrzebna jest myśl skoncentrowana na problemie połączona z opukiwaniem odpowiednich punktów akupunkturowych na ciele.

Usuń blokady, otwórz się na pozytywne zmiany i odzyskaj pozytywne myślenie

Autorka jest coachem rozwoju w biznesie, trenerem rozwoju osobistego, a także ekspertem w zakresie redukcji stresu i odzyskiwania szczęścia. W swojej książce proponuje wiele technik EFT. Ich zastosowanie ułatwią zdjęcia i szczegółowe opisy. Dzięki nim z łatwością odzyskasz równowagę i pozytywną myślenie, łatwiej stawisz czoła problemom i sprawom, które Cię nurtują. Jeśli prowadzisz własny biznes, metoda EFT również jest dla Ciebie. Dzięki tej książce poznasz system usuwania blokad w biznesie i ćwiczenia, które wyeliminują lęk przed zmianą. Dowiesz się, na czym polega metoda Kaizen, która proponuje podzielenie jednego ważnego celu na kilka mniejszych. To da Ci poczucie, że sytuacja zmienia się stopniowo, a nie drastycznie. Proste, prawda? EFT wzmocni też Twoją koncentrację. Odkryjesz i nazwiesz swoje fobie, które mogą blokować dalszy rozwój i osiągnięcie sukcesu. Dzięki tej terapii odzyskasz dawną energię i zapał w działaniu!

Prosta droga do sukcesu

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ