Prawda i fałsz o reiki

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-266-3;
 • Cena katalogowa: 24.90 zł;
 • Ilość stron: 168;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 20.5 x 14.5;
 • Data ostatniego wydania: 2007;
 • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Autor obala mity na temat Reiki

Z pewnością zetknąłeś się z pojęciem reiki jako życiowej energii oraz wieloma informacjami na jej temat, zarówno tymi prawdziwymi jak i nie. Skąd takie rozbieżności? Ci, którzy znają i stosują reiki zapewne mają zupełnie inne podejście i postrzeganie tego tematu niż osoby nie praktykujące lub niewierzące w jej ogromną moc. Dr Stefan Bukowski, nauczyciel oraz ekspert w dziedzinie Reiki, w swojej publikacji stara się rozwiać wszelkie wątpliwości na temat reiki, a także odpowiedzieć nawet na bardzo trudne pytania nurtujące czytelników. Jest również specjalistą od masażu i akupresury z kilkunastoletnią praktyką, od ponad dziesięciu lat, a także powszechnie znanym i cenionym autorem licznych książek z dziedziny medycyny naturalnej i ezoteryki.

Czy wiesz, czym tak naprawdę jest energia Reiki?

Uniwersalna Energia Życia – REIKI – pierwsza sylaba rei oznacza – uniwersalny i nieograniczony aspekt Energii Życia, natomiast ki oznacza witalną siłę życia, płynącą we wszystkim co żyje. Może się zdarzyć, że ta definicja nie sprosta wymaganiom, i może się zdarzyć, że ktoś kiedyś wyjaśnił Ci to w inny sposób. Bo Reiki wymyka się czasem definicjom prostym i łatwym. Stąd zapewne tak wiele różnorodnych informacji, nieprawdziwych określeń i mitów. Autor postanowił uczynić rzecz trudną i ważną – rozjaśnić mroki niewiedzy oponentom i niedowiarkom, a zwolennikom potwierdzić pewien fakt – Reiki to Czysta Energia Miłości.

Dzieje Reiki od jej początku do teraźniejszości

Autor, by dokładnie wyjaśnić wszystkie kwestie dotyczące Reiki, zabierze Cię w historyczną podróż do miejsc i osób, skąd energia ta wzięła swoje źródło. Od prekursorów, nauczycieli po uczniów i wykładowców tej wspaniałej energii. Znana od dwa i pół tysiąca lat a może nawet i dłużej, nie traci nic ze swej aktualności, a jej zwolenników ciągle przybywa. Bukowski porusza także temat ożywionej globalnej ekspansji terapii naturalnych na przełomie XX i XXI wieku.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o Reiki jest bliżej niż myślisz!

Jest to więc książka dla tych co Reiki znają i kochają, jak i dla tych, co o Reiki wiedzą jeszcze bardzo niewiele. Poznając tzw. dwie strony medalu, czyli co jest, a co nie jest prawdą o Reiki masz okazję przyswoić wiedzę rzetelną, dowiedzieć się jakie są reguły obowiązujące w systemie Reiki, na czym polega istota inicjacji. Atutem jest klarowny i jasny język autora, który dzięki wieloletniej praktyce zawodowej potrafi każdemu wyjaśnić nawet najbardziej zawiłe zagadnienia.

Odkryj moc, jaką niesie Czysta Energia Miłości

Dzięki tej publikacji, dowiesz się, czym jest energia Reiki i jak wielką posiada moc. Poznasz znaczenie Praenergii i zrozumiesz, dlaczego usunięcie wszelkich blokad w Twoim ciele jest niezbędne do swobodnego jej przepływu oraz przywrócenia równowagi. Poprzez jej praktykowanie wzniesiesz swoją świadomość na wyższy poziom i doświadczysz głębokiego uzdrowienia, zarówno ciała, jak i duszy. Poznasz, na czym polega terapia energią Reiki i jak wspaniałe daje efekty. Oczyścisz czakramy i poprawisz pracę swojego systemu energetycznego oraz wiele innych.

Nowe, prawdziwe oblicze Reiki.

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  • pobierz fragment książki
  ZAPISZ SIĘ