Fizyka zjawisk radiestezyjnych. Teoria i praktyka

  • ISBN: 978-83-7377-773-6;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Ilość stron: 496;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 17 x 24,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
0
0

Radiestezja to nie tylko różdżka czy wahadełko

Radiestezja to wiedza ukazująca, jak w sposób świadomy współżyć z otaczającym nas zewsząd promieniowaniem. Promieniowaniem wpływającym zarówno pozytywnie, jak i negatywnie na człowieka. Pochodzącym od świata ożywionego i nieożywionego. Powszechnie uważa się, że najważniejszym narzędziem pracy radiestety jest różdżka lub wahadełko. Jednak są one tylko wzmacniaczami sygnałów biegnących z podświadomości osoby pracującej z energią. Najważniejszy jest sam radiesteta, człowiek o większej niż przeciętna wrażliwości na odbiór promieniowania falowego z otaczającego środowiska. W sposób świadomy pracuje na rzecz wykorzystania tej zdolności – daru, dla poprawy warunków i potrzeb ludzi w ich środowisku.

Praktyczne porady dla początkujących i zaawansowanych

„Fizyka zjawisk radiestezyjnych” jest uwieńczeniem dwudziestoletnich badań mistrza radiestezji Włodzimierza Łazowskiego. Autor opisuje wiele nowych zjawisk radiestezyjnych dotyczących aktywnych, często negatywnych, miejsc mocy, metody ich badania oraz budowę i działanie neutralizatorów i odpromienników radiestezyjnych. W przystępny sposób wyjaśnia najważniejsze zjawiska radiestezyjne i ich oddziaływanie na człowieka. Dużo uwagi poświęca również nowym, odkrytym przez siebie, aspektom fizycznym związanym z radiestezją. Łączy je z funkcjonowaniem naszej świadomości i podświadomości. Udziela wielu porad zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych radiestetów, aby wyniki ich badań były bardziej skuteczne. Podkreśla również zasady bezpieczeństwa pracy każdego różdżkarza.

Żyły wodne, kolory radiestezyjne czy odpromienniki

W tym kompleksowym podręczniku Autor szczegółowo pokazał jak wygląda radiestezja w praktyce. Znajdują się tu informacje: jak przeprowadzić badania działki budowlanej, mieszkania czy miejsca pod studnie w poszukiwaniu promieniowania geopatycznego cieków wodnych (popularne żyły wodne), czym jest teleradiestezja, długości fal kolorów radiestezyjnych czy siły promieniowania energii życiowej. Autor szczegółowo przedstawił również budowę, zastosowanie i wpływ na zdrowie neutralizatorów radiestezyjnych (odpromienników). Książka przeznaczona jest głównie dla osób, które postrzegają otaczający świat nie tylko jako czystą materię, ale również jako światło złożone z różnych poziomów energetycznych. Dla każdego, kto za pomocą radiestezji pragnie je poznawać, ażeby radiestezja nie pozostała dla nich tylko i wyłącznie czymś tajemniczym i niezrozumiałym, z pogranicza rzeczywistości i fantazji.

Nowoczesna radiestezja w praktyce

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ