Umysł ponad materią

Wiara przenosi góry

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-516-9;
 • Cena katalogowa: 34.30 zł;
 • Ilość stron: 204;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2012;
 • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Wiara czyni cuda to nie tylko pusty frazes

Zwykło się mówić, że wiara przenosi góry, ale czy mamy pełną świadomość, jak wielka i potężna prawda kryje się w tak prostym stwierdzeniu? Nie jest to tylko pusty slogan, zawarte jest w nim nawet więcej niż tylko ziarno prawdy. Wiara w coś w połączeniu z siłą naszego umysłu potrafi zdziałać cuda, na co są naukowe dowody.

Wykorzystaj potęgę swojego umysłu

Dzięki tej książce możemy wreszcie zgłębić ogrom możliwości tkwiących w naszych mózgach. Dieter Broers przeanalizował nie tylko powiedzenia dotyczące pozytywnego myślenia, ale przede wszystkim działanie ludzkiego umysłu i dokonał zaskakujących odkryć. Udało mu się zarówno poznać pełen potencjał naszego intelektu oraz emocji, jak i dowiedzieć się, w jaki sposób nasz duch jest w stanie wpływać na materię. Autor przypisuje umysłowi właściwą siłę tworzenia. Dzięki takiemu podejściu możemy w pełni świadomie kreować naszą rzeczywistość.

Twoje wspomnienia są przechowywane w mózgu

Podobnie jest z Twoimi wspomnieniami, które tworzą się a następnie są przechowywane w mózgu niczym informacje w komputerze na twardym dysku. Jednak czasem zdarza się tak, i pewnie tego już doświadczyłeś, że nie zawsze możesz przywołać określone wspomnienia, masz wrażenie, że coś „uleciało” Ci z pamięci. Myślisz, że na zawsze je utraciłeś lub mózg je usunął? Nic bardziej mylnego! Po prostu nie mogły zostać w tej chwili przywołane, gdyż pojawiły się jakieś trudności, które są trudne do jednoznacznego określenia. Często takim wyzwalaczem zapomnianych wspomnień może być osoba, miejsce, jakaś sytuacja zaistniała obecnie, co jest szerzej omówione w niniejszej publikacji.

Twoje myśli są zdolne do sterowania materią

Z pewnością słyszałeś o czymś takim, jak przesuwanie przedmiotów siłą woli lub zmienianie ich kształtu. Mowa tutaj o telekinezie i zdolnościach telekinetycznych. Ale czy to nie jakiś żart? W jaki sposób można tego dokonać jedynie za pomocą swojego umysłu i nie używając do tego żadnej siły fizycznej? Jak podaje Autor, potęga naszego mózgu jest tak duża, że jest on w stanie poruszyć elementarne cząstki, z których składa się materia, tak by doprowadzić do ich przesunięcia czy zmiany kształtu. To jest najlepszy dowód na to, że możliwości naszego umysłu są nieograniczone.

Ty też jesteś cudotwórcą

W tej książce znajdziemy również dowody na to, że mózg jest najważniejszym organem w ciele człowieka. Dogłębna analiza jego funkcji i możliwości pozwoliła Dieterowi Broersowi wyjaśnić istnienie cudów. Okazało się, że przy odrobinie silnej woli i konsekwencji dosłownie każdy człowiek może zostać cudotwórcą. Dzięki odkryciom Autora Twoim oczom ukaże się zupełnie nowy obraz świata – takiego, na który masz wpływ i który dostosowuje się do Twojej woli. Niezbitych dowodów potwierdzających opisane w tej publikacji tezy dostarczają najnowsze zdobycze fizyki kwantowej. Ponieważ nasz naturalny potencjał umysłowy wzrasta wraz z wiekiem, nigdy nie jest za późno, by zacząć z niego korzystać.

Rusz głową – zmień świat.

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  ZAPISZ SIĘ