Zrobisz co zechcę. Techniki hipnotycznego oddziaływania

  • ISBN: 978-83-7377-756-9;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 240;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Łatwo jest nami manipulować

We współczesnym świecie niemal na każdym kroku ktoś próbuje na nas oddziaływać. Robią to producenci programów telewizyjnych, twórcy serwisów informacyjnych, sprzedawcy, telemarketerzy czy producenci różnego rodzaju produktów. Jest to o tyle proste, że każdy człowiek ma w sobie uniwersalne schematy, czyniące go podatnym na rozmaite formy wywierania wpływu. Dzięki Autorowi tej książki możesz wykorzystać te mechanizmy dla własnych korzyści.

Ludzki umysł jest zaskakujący

Jan Becker jest wykwalifikowanym hipnotyzerem. Od ponad dekady pracuje jako instruktor osobistości ze świata gospodarki, sportu i polityki. Jeszcze większą sławę przyniosły mu programy telewizyjne i występy na żywo, podczas których ujawnia publiczności niuanse ludzkiego umysłu. Teraz dzieli się z Tobą swoją niebywałą wiedzą i doświadczeniem na temat hipnozy i manipulacji. Dzięki niemu i jego publikacji uwolnisz się od negatywnego wpływu innych oraz nauczysz się odróżniać, kiedy ktoś próbuje Tobą manipulować.

Ty również jesteś codziennie manipulowany

Czy zdawałeś sobie sprawę, że niewinne wyjście na zakupy czy zgadzanie się na to, co proponuje większość to ukryte formy manipulacji? Sprzedawcy i producenci reklam telewizyjnych opanowali do perfekcji oddziaływanie na naszą świadomość i umysł. Nie bez powodu pewne produkty są umieszczone obok innych lub też na odpowiedniej wysokości na półce. Nasz mózg jest bardzo podatny na wpływ innych, dzięki czemu osobom manipulującym jest łatwo osiągnąć cel. Ponadto wykorzystują oni manipulację uczuciami i emocjami, przez co wywieranie wpływu na ludzi staje się zupełnie proste.

Możesz wpływać na zachowanie innych

Niezależnie od tego, czy czujesz się dobrze czy źle, czy jesteś zestresowany czy odprężony, możesz na siebie świadomie wpływać. Wykorzystasz do tego celu te same mechanizmy, które stosują specjaliści od reklam, psychologowie i hipnotyzerzy. Autor pokazuje, jak rozpoznać ukryte techniki hipnozy na co dzień i jak sam możesz je stosować. Za pomocą opisanych metod możesz łatwiej przekazać swoje przekonania, realizować pomysły i pragnienia, wydawać się sympatyczniejszym, a nawet odczuwać większą ochotę na seks. Równocześnie staniesz się świadomy wpływu, jaki wywierają na Ciebie inni i będziesz mógł lepiej chronić się przed manipulacjami.

Klucz do wszystkiego tkwi w umyśle.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ