Jak szybko i skutecznie rzucić palenie

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-529-9;
  • Cena katalogowa: 24.20 zł;
  • Ilość stron: 144;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2012;
  • Nr wydania: I;
  Natalia Paszko
  NW-Magdalena Kuźmiuk
  0
  1

  Palenie zaczyna się w głowie

  Palenie dozwolone! Ta książka nie zmusza do rzucenia papierosów. Jeśli natomiast masz już dość śmierdzących palców nikotyną, pożółkłych zębów i dodatkowo chciałbyś zaoszczędzić co miesiąc okrągłą sumkę, wskaże Ci ona jak krok po kroku pozbyć się potrzeby palenia, która jest główną przyczyną Twojego uzależnienia. Teraz uwolnisz się od tego nałogu łatwiej niż możesz się tego spodziewać i osiągniesz sukces, o jakim zawsze marzyłeś.

  Rady Autora w rzucaniu palenia

  Pomoże Ci w tym – Dirk Treusch, który szkoli lekarzy, psychologów i terapeutów z zastosowania psychologii energetycznej i hipnozy. Posiada on także kilkudziesięcioletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od papierosów i prowadzi seminaria poświęcone odzwyczajaniu się od palenia. Dzięki niemu dowiesz się, jak skutecznie rzucić palenie bez żadnych skutków ubocznych.

  Uwolnij swój umysł od chęci zapalenia

  Autor w tym poradniku udowadnia, że palenie papierosów nie jest wcale uzależnieniem fizycznym, a przede wszystkim psychicznym. Nie zmusza do natychmiastowego zerwania z nałogiem, a jedynie uczy jak raz na zawsze uwolnić się od papierosów bez odczuwania przy tym ich braku, a także skutków ubocznych.

  Odblokuj swoje ciało i wróć do życia sprzed nałogu

  Dirk Treusch pomoże Ci zerwać z tym nawykiem dzięki sprawdzonym i skutecznym metodom. Nieważne od jak dawna i ile papierosów dziennie palisz, opisane w książce proste techniki opukiwania punktów na ciele (działające podobnie jak EFT), odblokują i uwolnią Twój mózg oraz ciało od potrzeby palenia. Odzyskasz swoje zdrowie, a zamiast wydawać pieniądze na kolejną paczkę papierosów, będziesz mógł je przeznaczyć na wszystko, z czego do tej pory rezygnowałeś. Dzięki przedstawionej metodzie, opartej na psychologii energetycznej sam wyleczysz się z uzależnienia i staniesz się wolnym, szczęśliwym człowiekiem. Zapomnisz o uzależnieniu od nikotyny i odkryjesz swoje życie na nowo!

  Zerwij z nałogiem już dziś! To prostsze niż myślisz!

   • nakład wyczerpany

    

   Patroni:

    ZAPISZ SIĘ