7 tajemnic żółwia

Zwolnij, odkryj życie

 • ISBN: 978-83-7377-751-4;
 • Cena katalogowa: 39.30 zł;
 • Ilość stron: 252;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2015;
 • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
NW-Monika Muszyńska
0
1

Odkryj 7 tajemnic żółwia

W filozofii jogi żółw jest symbolem wycofania zmysłów oraz umiejętności odcięcia się od chaosu świata zewnętrznego. Jak również znakiem umiejętności wyciszenia umysłu, z natłoku natarczywych myśli, pozwalającej osiągnąć wewnętrzny spokój. Z pewnością, ciągle odczuwasz niepokój i narastającą frustrację w chaosie bodźców i spraw „na wczoraj”. Do tego już dawno zapomniałeś jak być szczęśliwym. Na szczęście, odkrywając 7 tajemnic żółwia masz szansę zyskać coś, co we współczesnym świecie wydaje się nieosiągalne, wewnętrzny spokój i harmonijną radość. Podążając ścieżką żółwia, nauczysz się zachowywać spokój w najbardziej stresujących sytuacjach i wytrwale dążyć do celu. A skupiając się na swoich wewnętrznych potrzebach skutecznie i bez wysiłku osiągniesz nowy poziom w rozwoju osobistym i szczęście.

Odzyskaj równowagę praktykując medytacje

Każda z 7 tajemnic żółwia, rozwinie w Tobie cechy takie jak opanowanie, wytrwałość, powściągliwość czy skupienie. Pouczające lecz niezwykle zabawne historyjki pozwolą Ci odkryć jakie zachowanie lub sytuacje wywołują w Tobie stres i nabrać do nich dystansu. Skutecznie oczyścisz umysł z negatywnych emocji i uwolnisz ciało od różnych napięć wykonując proste medytacje oraz ćwiczenia oddechowe. A odkrywając tajemnicę żółwiego tempa nauczysz się lepiej zarządzać czasem i odnajdować przyjemność w prostych, najbardziej przyziemnych, czynnościach.

Osiągnij Swoje cele z symboliczną wytrwałością żółwia

Praktykując ćwiczenia żółwia odkryjesz swoje prawdzie pragnienia i odbudujesz zaufanie do własnych możliwości. Spokojnie osiągniesz zamierzone cele, poznając rodzaje motywacji i sprawdzone sposoby na ćwiczenie wytrwałości. A stosując technikę kamieni milowych nawet najbardziej oddalone marzenie stanie się osiągalne.

Jak być szczęśliwym? – Podążaj ścieżką żółwia!

Dzięki cechom żółwia, takim jak mądrość i opanowanie, nauczysz się pozostawać w zgodzie z własna naturą. Co więcej, dowiesz się jak zdolność do przemiany i wytrwałość wspierają Cię w dążeniu szczęścia. Dodatkowo, wykorzystując nieruchomość żółwia zwolnisz tempo życia i uwolnisz umysł od zbędnego ciężaru. Skutecznie opanujesz stres, własną frustrację i gniew wykorzystując medytacje. A dzięki ćwiczeniom oddechowym zapanujesz nad natarczywymi myślami. W trzech prostych krokach nauczysz się uważności i odkrywania piękna życia tu i teraz.

Zwolnij i pokochaj żółwie tempo

Dzięki temu zaskakującemu przewodnikowi Twój rozwój osobisty nabierze symbolicznie żółwiego tempa:
-oczyścisz umysł z chaosu myśli i ciało ze zbędnych napięć wykorzystując medytacje,
-odkryjesz co wywołuje w Tobie stres i jak odzyskać wewnętrzny spokój, poprzez proste ćwiczenia oddechowe,
-nauczysz się skutecznie zarządzać własnym czasem,
-zbudujesz wytrwałość i wiarę we własne możliwości,
-poznasz mechanizmy powstawaniu gniewu i techniki na osiągnięcie stanu wyciszenia i relaksu,
-w trzech krokach, nauczysz się technik uważności.

Poznaj 7 tajemnic żółwia, zwolnij i stań się szczęśliwy!

 

Patroni:

  • pobierz fragment książki
  ZAPISZ SIĘ