Kurs rozwoju zdolności parapsychicznych

Metoda Free Soul

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-606-7;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 296;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
NW-Monika Muszyńska
0
1

Zdolności parapsychiczne drzemią w każdym z nas

Ostatnie badania przeprowadzone przez University of Chicago wskazują, że aż 67 procent badanych – dwie na trzy osoby – twierdzi, że miało doświadczenie parapsychiczne. A Ty? Czy ufasz swojemu postrzeganiu pozazmysłowemu (ESP), zwanemu również szóstym zmysłem czy intuicją? Czy zdarzyło Ci się mieć proroczy sen? A może pod wpływem intuicji zrezygnowałeś z jakiegoś obiecującego przedsięwzięcia, a po jakimś czasie okazało się że słusznie?

Daj sobie szansę na rozwój duchowy

Prawo do odkrywania i rozwoju własnych zdolności parapsychicznych, a także wykorzystywania ich w codziennym życiu było tłumione przez tysiące lat. Przesądy, dogmaty, cynizm czy wyśmiewanie sprawiły, że postrzeganie pozazmysłowe (ESP – ExtraSensory Perception) okryte zostało złą sławą wynikającą w głównej mierze z tajemniczości i niezrozumienia.

Naukowe podstawy do rozwoju zdolności parapsychicznych

Autor – Pete A. Sanders Jr – absolwent renomowanej uczelni MIT, prowadzi naukowe badania i szkolenia w zakresie ludzkiego potencjału i możliwości mózgu. W swojej książce „Kurs rozwoju zdolności parapsychicznych” przedstawia własne badania czterech głównych obszarów szóstego zmysłu: wiedzy czyli odczuwania, widzenia, słyszenia i intuicji. Dokładnie opisuje w jaki sposób je wykorzystać, aby łatwiej radzić sobie z codziennymi sprawami. Prezentuje również program prostych ćwiczeń, dzięki którym nauczysz się doświadczać dziewięciu zmysłów, a nie tylko pięciu. Charakteryzuje cechy osobowości, które towarzyszą poszczególnym zdolnościom. Uświadomienie tych cech ułatwi komunikację z otoczeniem, zdobędziesz klucz do osiągnięcia wyższego poziomu świadomości.

Trzecie oko odpowiedzialne za jasnowidzenie

Istotnym elementem rozwoju zdolności postrzegania pozazmysłowego jest jasnowidzenie. Jasnowidzenie oznacza dosłownie „wyraźne widzenie”, ponieważ pozwala wyraźnie spojrzeć poza to, co widzą oczy. Jest formą ESP, która wyraża się najczęściej jako obraz lub wrażenie wizualne. Tradycyjnie jest ono związane z otrzymywaniem obrazów podczas medytacji, w snach czy w postaci wizualnego przeczucia. Miejscem takiego parapsychicznego odbioru jest trzecie oko, umiejscowione w obszarze czoła. Uważa się również, że trzecie oko połączone jest z jednym z najbardziej tajemniczych gruczołów dokrewnych w ludzkim ciele – szyszynką. Dzięki ćwiczeniom i wskazówkom Autora zlokalizujesz trzecie oko w swoim ciele, nauczysz się czerpać jasnowidzące informacje ze swoich marzeń sennych, a także otrzymasz gotowy klucz do interpretacji snów. Autor przedstawi również zalety i wady „wyraźnego widzenia”.

Rozwiń swój szósty zmysł

Praktyczne przykłady przedstawione w książce pozwolą Ci odkryć w sobie nowe możliwości. Regularne ćwiczenia pomogą Ci w obniżeniu stresu, uzdrowią ciało, zwiększą kreatywność i poszerzą granice świadomości poza świat trójwymiarowy. Dzięki temu wykonasz kolejny krok w kierunku panowania nad własnym życiem i kreowaniem go według potrzeb tak, by osiągnąć prawdziwe zadowolenie i szczęście.

Rozbudź swoje zmysły!

  • nakład wyczerpany
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ