Sekret pełnego uzdrowienia

Rewolucyjne sposoby na samouzdrowienie i regenerację

Tytuł oryginału: Geistige Heilung
  • ISBN: 978-83-7377-724-8;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 248;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
  Mariusz Warda
  NW-Mariusz Golak
  0
  1

  Jaki jest prawdziwy sekret zdrowia?

  Wszyscy chcielibyśmy się cieszyć doskonałym zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Szukamy coraz to nowych metod przywracania zdrowia, niezależnie czy polegają one na konsumowaniu witamin, spożywaniu pestek moreli, czy też spożywania coraz popularniejszych środków takich jak DMSO czy inne prozdrowotne produkty na bazie siarki, a nawet zwracamy się o pomoc do bioenergoterapeutów i szeptuch. Co jednak, jeśli akurat nasza dolegliwość nie bierze się z organizmu, a ze stanu ducha?

  Szeptuchy ją podziwiają

  Większość koncepcji duchowych, filozoficznych oraz medycznych podkreśla, że człowiek został stworzony do życia w pełnym zdrowiu zarówno w młodości, jak i na starość. Jak więc wyjaśnić fakt, że tak często chorujemy i nawet współcześni lekarze muszą niejednokrotnie uznać się za pokonanych? Jak przekonuje ceniona rosyjska uzdrowicielka, z której nauk korzysta niejedna szeptucha, przyczyną jest zaburzenie harmonii naszego ciała i umysłu. Sami je w sobie wytwarzamy, lecz i sami możemy te uszkodzenia szybko naprawić. Wystarczy, że zastosujemy porady zawarte w tym bestsellerowym poradniku.

  Nowe techniki uzdrawiania ciała i umysłu

  Autorka jest znaną rosyjską uzdrowicielką, która obecnie praktykuje w Niemczech. Stworzyła ona własną metodę uzdrawiania, a w tej książce dzieli się niepublikowanymi dotychczas tajnikami uzdrawiania ciała i umysłu. Dzięki niej będziesz w stanie dostrzec nie tylko nową drogę do zdrowia, ale również do rozwoju duchowego. Doprowadzisz ciało, umysł i duszę z powrotem do równowagi i wyższego stanu świadomości. Dokonasz tego bez stosowania chemicznych terapii, które bardzo często pogłębiają dysharmonię w organizmie zamiast ją eliminować.

  Od energii po detoksykację

  Poprzez przedstawione w książce uzdrawianie w piątym wymiarze, detoksykację i harmonizację ciała oraz świadome eliminowanie określonych objawów szybko odczujesz ulgę. Dowiesz się także, jak uzdrawiać poszczególne organy i dokonywać detoksu swojego organizmu. Lumira prezentuje również metody kontrolowania myśli, oczyszczania i aktywizacji czakr oraz tworzenia w sobie świętej przestrzeni. Prostym językiem objaśnia podstawy medycyny świetlnej, channelingu i widzenia aury. A wszystko to w celu osiągnięcia zdrowia na wszystkich poziomach.

  Nowy wymiar uzdrawiania!

    

   Patroni:

    ZAPISZ SIĘ