Wszystko jest możliwe

Od marzenia do spełnienia

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-576-3;
 • Cena katalogowa: 24.20 zł;
 • Ilość stron: 112;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2013;
 • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Mariusz Golak
0
1

Nigdy nie jest za późno, by robić to, czego się pragnie

Jak często powtarzasz, że coś jest niemożliwe? Czy porzuciłeś marzenie ponieważ wydawało Ci się ono zbyt trudne do zrealizowania? Jak często zdarza Ci się myśleć, że Twoje życie mogło się potoczyć w lepszym kierunku? Wszyscy mamy niespełnione marzenia, niezrealizowane cele i nieudane podejścia do ważnych dla nas wyzwań. Jednak nawet takie niepowodzenia nie powinny całkowicie przekreślać naszych planów. Ta książka ma na celu uzmysłowienie nam, że nigdy nie jest za późno, by coś w swoim życiu zmienić, jak również by nie zapominać o pozytywnym myśleniu, gdy podejmujemy się jakiś działań. Psychika i umysł bowiem mają jedną z kluczowych ról w odnoszeniu sukcesów.

Niezwykłość każdego dnia

Została ona napisana przez dwie znane i cenione pisarki publikacji z zakresu rozwoju duchowego, których książki są oparciem i motywacją dla wszystkich czytelników. Jej fabuła oparta jest na prawdziwej historii człowieka, którego silna wola i niezłomność powinny być inspiracją dla każdego czytelnika. Jednocześnie, podobnie jak i pozostałe książki z serii Magia życia, ujawnia czar i niezwykłość, jakie możemy odkryć w każdym przeżytym przez nas dniu. Jest również alegoryczną opowieścią o każdym z nas, bowiem zawsze mamy jakieś plany i marzenia, do których dążymy, starając się pokonać przeciwności losu, które spotykamy na swojej drodze.

Wiara we własne siły czyni cuda

Bohaterem publikacji jest Jewgienij Pietrowicz Woronin, który marzy o staniu się największym magikiem świata. Niestety jest on jednocześnie bardzo nieporadną osobą. Jewgienij nie zważa na swoje ograniczenia tylko krok po kroku realizuje własne marzenie. Jest jednocześnie ostatnią osobą, która mogłaby w siebie zwątpić. Jego postawa daje siłę i energię tysiącom ludzi, którzy tak jak on mają swoje pasje, marzenia i pragnienia, ale jednocześnie posiadają pewne cechy, mogące oddalać ich od osiągnięcia celu. Jednak nie należy całkowicie zrezygnować ze swoich marzeń, gdyż wszystkie przeciwności można pokonać, jeśli tylko się tego chce.

Nie ma rzeczy niemożliwych

Weź udział w niezapomnianej wędrówce w poszukiwaniu nadziei i natchnienia. W jej trakcie zrozumiesz, że nie ma rzeczy niemożliwych. Książka udowadnia, jak ważna jest wiara w siebie i swoje marzenia. Ta publikacja i jej bohater udowadniają, że można osiągnąć sukces i zrealizować swoje pragnienia. Stanowi ona stale aktualną opowieść, którą każdy może odnieść do siebie, również i Ty. To książka o rozwoju osobistym, motywacji i szczęściu z osiągniętego celu. Nawet, gdy nękają Cię wątpliwości, a otaczają negatywne emocje, pomimo wszelkich przeciwieństw możesz stać się tym, kim chcesz.

Chcieć znaczy móc!

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  ZAPISZ SIĘ