Autoterapia. Sposoby i metody leczenia duszy i ciała

  • ISBN: 978-83-7377-437-7;
  • Cena katalogowa: 19.10 zł;
  • Ilość stron: 120;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: II;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Uważnie obserwuj swoje ciało

Przebarwienia skóry, kolor tęczówki, zaczerwienienie oczu lub delikatna chropowatość języka mogą nam powiedzieć bardzo dużo na temat stanu naszego zdrowia. Objawy są również przestrogą przed chorobami, jakie skryły się w naszym wnętrzu, których nie musimy być nawet świadomi. Ich podłoże niekoniecznie musi leżeć w naszym ciele, ale umyśle. By je zwalczyć, przede wszystkim musimy skupić się na sferze duchowej, a następnie zadbać o potrzeby naszego ciała.

Możesz sam postawić sobie diagnozę

Czy chciałbyś posiąść umiejętność samouzdrawiania? Nic prostszego! Ewa Kulejewska krok po kroku wprowadzi Cię w tajniki diagnozowania siebie bez kosztownych badań i wędrówek od lekarza do lekarza, często kończących się błędną diagnozą. Umożliwi Ci rozpoznawanie utajonych w Tobie chorób po najdrobniejszych nawet oznakach, takich jak subtelne zmiany w naszym wyglądzie, samopoczuciu czy zachowaniu. Żadnego z tych symptomów nie powinniśmy lekceważyć.

Odkryj przyczynę choroby, usuń ją i ciesz się dobrym zdrowiem

Wiele schorzeń ma podłoże psychosomatyczne. Są powodowane psychiką, a manifestują się poprzez dolegliwości fizyczne. Takich chorób nie da się wyleczyć bez jednoczesnego zajęcia się sferą duchową człowieka. Najczęstszymi ich przyczynami są długotrwały stres, lęki, frustracje i gniew oraz wszelkie negatywne emocje, które są często tłumione. Autorka nauczyła się je rozpoznawać i leczyć w pełni naturalny sposób.

Jak pozbyć się chorób naturalnymi metodami?

Dzięki tej książce poznasz choroby o podłożu psychosomatycznym, będziesz umiał je zdiagnozować i pozbyć się ich za pomocą sprawdzonych i w pełni naturalnych metod. Skorzystasz z jedynego w swoim rodzaju podręcznego zielnika. Poznasz potęgę leczenia naturalnymi sposobami i uzdrawiania ziołami. Dowiesz się, jak radzić sobie ze stresem i osiągnąć harmonię zarówno ciała jak i umysłu. Nauczysz się praktykować medytację i ćwiczenia relaksacyjne kilka minut dziennie, co znacząco poprawi Twoje samopoczucie. Zaczniesz stosować dietę bogatą w łatwo dostępne warzywa bądź owoce. Autorka osobiście sprawdziła większość zalecanych przepisów na zdrowie. Krok po kroku uzdrawiała swe ciało i dziś pragnie podzielić się z Tobą tym, co znakomicie spełniło swoje zadanie w jej przypadku.

Gotowy na odrzucenie chorób?

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • logo talizman.pl
ZAPISZ SIĘ